Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Mavi nitro söylemişti sanırım.Kimse de bu konuda konuşmadı tek söylenen acacia nın zamanında mühür vurduğu.Ama jirou istemişte olabilir bunu.Kurt kralla olan vs sinde kendisi çıkardı,nitro da da.Kendisini dizginlemek için bu yöntemi bulmuşlardır.
Bu adam İchiryu izin vermediği sürece onu yenememiş. Burda sence o mühürünü açtığı halide dahil midir? Bana göre dahil gibi geliyor...

Bu adam İchiryu izin vermediği sürece onu yenememiş. Burda sence o mühürünü açtığı halide dahil midir? Bana göre dahil gibi geliyor...
O derece ciddi dövüş sanmam.Adam midora ile olan vs bile ciddi dövüşmemiş.Don söylüyor.Cidden rakipsiz insan.Ki midora da ölümüne girdiler.Jirou ile olan dövüşler acacia nın evinde olanlar eğitim amaçlı.

O derece ciddi dövüş sanmam.Adam midora ile olan vs bile ciddi dövüşmemiş.Don söylüyor.Cidden rakipsiz insan.Ki midora da ölümüne girdiler.Jirou ile olan dövüşler acacia nın evinde olanlar eğitim amaçlı.
Aslında az çok biliyordular birbirlerini yenip yenemeyeceğini. Dediğin gibi Jirou ile aralarında eğitm vari bir sürtüşme oluyordur. Ama yine de İchiryu izin verdiği sürece.:D Bu arada kafamı karıştırısan nokta Acacia'nın olayı sadece Neo mu? İchiryu'dan güçlü beklediğin tek isimdi. Ama Don'a göre gölgede bırakırmış.:D

Aslında az çok biliyordular birbirlerini yenip yenemeyeceğini. Dediğin gibi Jirou ile aralarında eğitm vari bir sürtüşme oluyordur. Ama yine de İchiryu izin verdiği sürece.:D Bu arada kafamı karıştırısan nokta Acacia'nın olayı sadece Neo mu? İchiryu'dan güçlü beklediğin tek isimdi. Ama Don'a göre gölgede bırakırmış.:D
Potansiyel olarak diyor Don. Luffy potansiyel olarak Kaido dan üstün ama şu an Kaido daha güçlü. Bunun gibi.

Don slime ve NEO farklı evrenlerin adamı ama
NEO kırmızı evrene ''kaçıyor'' sanırım don slime da evrenin hakimiydim derken kırmızı evrenden bahsediyor

Son ve önce kini oku.Nitrolar da denmedi sanırım ama mavi evrenden gelme.Neo yu kovalıyorlar.Adam oraları kurutmuş sonra kırmızıya geçmiş.Nitrolar da buraya gelip dünya ya yerleşiyorlar.
O zaman Neo Mavi Evreni kurutacak kadar güçlüyse Kırmızı Evrende ise karşısına tüketemeyeceği tarzda canlılar çıkabiliyor Don gibi, burdan Kırmızı Evrenin o an için Mavi Evrenden daha zorlu bir yer olduğu sonuca varabiliriz belkide.

O zaman Neo Mavi Evreni kurutacak kadar güçlüyse Kırmızı Evrende ise karşısına tüketemeyeceği tarzda canlılar çıkabiliyor Don gibi, burdan Kırmızı Evrenin o an için Mavi Evrenden daha zorlu bir yer olduğu sonuca varabiliriz belkide.
Onu bilemem.Burada don ve kabilesi varmış :D Sonrasında nitrolar uyandırmıyor zati öldürüp durmuşlar daha sona tamamen mühürlemek için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık