Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Gurme hücresi değil şeytana ihtiyaç duymadan.Gurme hücren seni güçlendiren şey.Yedikçe yediren güçlendiren.Içiryu nun kendi potansiyeli var.Onda ki yetenek en güçlü insan yeteneği.Midora 2 olur setsuno 3 olur.Jirou direk dövüş üstüne olduğundan yetenek olarak katmadım.Içiryu farklı düşünmüş hep.O da potansiyelini farkında ama insanlık adına çalışmış durmuş.Onu seçende dediğine göre evrenin eski lideri.Burada 1 soru daha çıkıyor şimdi ki kim ? Sürekli eski dedi durdu.Midora nın şeytan d lerin içinde ki bb gibi çıkabilir.Aynı kabileden ama dışlanmış gibi.Acacia sevmedi içiryu da.Toriko için yemek lazım malum yaşlandıkça ve yedikçe güçleniyorsun.2 farklı şuan için kırmızı ve mavi.Mavi olan dedi ki benim yemeklerim farklı.Bu evren de kırmızı evren.Demek ki bu dünya da yenen yemeklerle kırmızı,evren değişiminde mavi güçlenecek.Sonuçta nitrolar farklı evren den geldi.
İchiryu bir de hırs yapsaydı ne olurdu.:D Adam o şekilde bile evrenin hükümdarı olmuş.:D

Kırmızı Mavi bir tane daha vardı Toriko'nun içinde. Bakalım nasıl işleyecek.

Slime açıklamardan sonra 3lü'nün özellikle İchiryuu ve Jirou reislerin krallardan daha güçlü olduğu daha da güçlendi. Adam evrene hükmediyomuş. Zaten Acaica ve öğrencilerinin krallardan daha güçlü olmaması bana mantıksız geliyor. Krallar şişirme gibi sanki.

Slime açıklamardan sonra 3lü'nün özellikle İchiryuu ve Jirou reislerin krallardan daha güçlü olduğu daha da güçlendi. Adam evrene hükmediyomuş. Zaten Acaica ve öğrencilerinin krallardan daha güçlü olmaması bana mantıksız geliyor. Krallar şişirme gibi sanki.
Krallar da güçlü. Ama Don Slime Evren'in hükümdarı diye geçti. Ve İchiryu böyle birinin saygısını kazanmış ve Slime'ın deyimine göre potansiyeli Acacia'yı da Jirou'yu da gölge de bırakırmış. Benim için İchiryu net bir şekilde 8 Krallardan güçlüdür.

Krallar da güçlü. Ama Don Slime Evren'in hükümdarı diye geçti. Ve İchiryu böyle birinin saygısını kazanmış ve Slime'ın deyimine göre potansiyeli Acacia'yı da Jirou'yu da gölge de bırakırmış. Benim için İchiryu net bir şekilde 8 Krallardan güçlüdür.
Benim için de ek olarak. Jirou da güçlüdür. Bi de Toriko için, kralları geçecek adam deniliyodu, seri sonunda kralları geçiyosa bu adam hocası İchiryuu ve Jirou da geçmiştir.

Roronoa Zoro

Gavur bir arkadaşın ısrarı üzerine 357. bölümü okudum. Şu zamana kadar okurken harcadığım zamana yandığım şu seriyi, saçma sapan diyalektiği ve matematik işlemleri ile ilerleteceğine, 357. bölümün mükemmel anlatımıyla işlese efsane bir seri olabilecekken uyduruk bir 2008 sonrası Jump shouneni olarak mahsur kılan mangakanın aklına sıçayım.

Roronoa Zoro

İchiryu'nun adamlığına şahit olduk.,

Şimdi kafam karıştı. İchiryu'nun içinde ki Slime geçmişte Acacia'nın içinde ki olan Neo'dan Jdaha güçlüydü. Ama Neo'da potansiyel tehlike. Jirou'nun da adı geçti. Onun da canavarı baya güçlüymüş. Ama Slime'ın dediğine göre evrenin efendisiymiş. Gölgede bırakabilirmiş. Ama yine Slime'ın dediğine göre İchiryu bir defa bile içinde ki gurme hücresinin şeytanını kullanmamış. Midora gerçekten bu adamlar ile belki de kapışamaz. Acaba şu durumda Midora ve Toriko'nun içinde ki gurme şeytanlarının bu büyük isimler arasında ki yeri ne olacak?

Diğer taraftan İchiryu Gurme hücresine ihtiyaç duymadan bu kadar güçlü olabiliyorsa gurme hücrelerinin tam rolü ne oluyor. Kafam karıştı.:S
Jirou'nun canavarı yok. Özellikle belirtildi. Kendisi canavar.

Nerede söylenmişti. Sayfayı atar mısın? Okumak istiyorum da.

@Reiper Nerelerdesin hacı?
Mavi nitro söylemişti sanırım.Kimse de bu konuda konuşmadı tek söylenen acacia nın zamanında mühür vurduğu.Ama jirou istemişte olabilir bunu.Kurt kralla olan vs sinde kendisi çıkardı,nitro da da.Kendisini dizginlemek için bu yöntemi bulmuşlardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık