Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Roronoa Zoro

One piece e göre birkaç tık önde olan bir seri bence.Hiç olmazsa her bölümü copy--paste ilerlemiyor.Bakın son bölümlere hep aynı.Bir tane serisi farklı olsa dişimi kıracam.Sadece karakter isimlerini değiştirerek aynı hikayeyi tabiri caizse millete kakalıyor.Milette çok güzel yiyor bunu.Çünkü artık isim yapdığı için çoğu şeye takılmıyor okuyucuları.Gel görki misal bu siteyi baz alırsak Toriko-Fair Tail gibi serileri gömmek için pusuya yatmışlar.Sonuç olarak buradaki yaş ortalaması çok düşük olduğu için tartışma bile yapılmıyor hemen çocukça cevaplar veriliyor.Özellikle şu '':('' smile i koymaktan başka yapanda gözükmüyor.@Smoker adlı kullanıcı olmasa sitenin kalitesi yerlere düşer bence.Cidden yaşını bilmem ama bilgisi ve kurduğu cümlelerden çok olgun bir yapısı olduğu belli.Keşke böyle üyeler çoğalsada kalitesi artsa sitenin.Site sahipleri sanırım keyfi olarak siteyi açmışlar bir para kazanma arzuları yok ama bence bu düşüncülerini değiştirmeleri lazım.Bizim ülkemizde manga ve anime kültürünün artmasını canı gönülden isterim.
Gercekten istiyorsan git Gerekli seylerden manga falan al destek ol. Benim param yok abi, yoksa ben de gider alirdim :(

Savaş kurdu tek adımı ile işi bitirdi mi yani?
Adımı ile dünyaya çarşaf muamelesi yaptı. :D İşi öncesinde tek bir bakışı ile bitirdi, Neoball yaşlandı bildiğin, son karede aynı olay Star ile Toriko'nun da başına geliyor, Toriko 2 veya 3. şeytanı çıkarır gelecek haftaya yoksa işi yaş. :D

Toriko'nun kafası mafası kopar. Sonra tekrar çıkarırlar.
Hiç heyecan yaratmayan bir bölümdü.
Kırmızı Şeytan Toriko'ya sen kenara çekil çok yavaşsın diyor ancak son karede kendisi dahi çıkamıyor. Ya Mavi çıkacak yahut da Beyaz çıkacak artık yahut da Guinness Toriko'yu da tekleyip kaybolacak. Gayet iyi bölümdü, Kurt Kral'ın verdiği ayar ve varlığı yeterli zaten bölüm için.

Roronoa Zoro

Kırmızının bile neredeyse teklediği yaratığı tekledi diye 8 kralı yere göğe sığdıramamıştın Mahir. Aha seviyeleri buymuş.

Guinness'in seviye olarak 10-15 bin arası bir yerlerde olduğunu düşünmeme sebep oldu bu durum. Ki 6k'lık genç bile gayet güçlüydü diyebiliriz.

Sanırım snıff snıff hareketiyle kokuyla ilgili bir gücü uyandırdı.Bembeyaz kesiliyor karşısındaki.Çok über bu krallar.

Ağa koskoca jirou bu sivilceye nasıl elini kaptırdı ben halen onu anlamaya çalışıyorum toriko + SJ neredeyse tek atıyorlardı.
Tabi şeytanları :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık