Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

@mustifa89 üzerinde o kadar tartışıp fikir yürüttüğümüz manganın çevirisi yok kardeşim
okuyup geçiyorum artık ben sıkıldım çeviri beklemekten anladığım kadarıyla idare ediyorum

@mustifa89 üzerinde o kadar tartışıp fikir yürüttüğümüz manganın çevirisi yok kardeşim
okuyup geçiyorum artık ben sıkıldım çeviri beklemekten anladığım kadarıyla idare ediyorum
326 kısa özet:

jiji burası benim villam burası güvenli diyor

komatsu sen gercekten altın şef jiji misin diye soruyor

starjun puzzle planktonun açıklamasını yapıyor çorbayı hazırlamak aşırı zordur vs bu çorbayı yapabildiğine göre sen altın şef falan olmalısın vs.

toriko starjuna soruyor midoranın emriylemi geldin başka sebep düşünemiyorum diye starjunda cevap veriyor patronun emri full course elde etmek onun için geldim diye şefler kendi aralarında konuşuyor midora bunları kaçırdı iyiler mi diye

branch midoradan söz koparmış full course elde edince şefleri salıcam demiş
komatsunun piramitte bulduğu kitabı jiji yazmış mavi nitrolar komatsunun full course'u daha lezzetli yapmalarını bekliyormuş

jiji bunları inceleyip eşleştirme yapıyor sonlarda

Kitabı yazanı gördük iyi oldu.Niye iciryu nin kıllı versiyonu onu anlamadım :D Neyse ama balina kral pek olmadı.Denizler için köpek balığı ya da ejder tarzı bisi olsa karizma olurdu.Gerçi seviye yüksek.Black hole dedi demek ki yutacak bunları mide de savaş olacak falan.Neyse bakalım ara bölümler bitti artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 76)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık