Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

6. bölgede ki kralın ayak izi olmasın ? Yılanda ayak olmaz :/
Yılanın ayağı olmadığını bilmeyecek kadar cahil miyim sence :mad: 08-09 sayfalarında Kuriboh'un dediği şu; " 'Anne kasırgalar'...Bu kasırga yolları Sekiz Kral'dan 4.Bölge'nin Anne Yılanı'nın uzun zaman önce...buradan geçerken bıraktığı ayakizleri/ geçtiği yerler"

Yani anlayacağın o kasırgaların oluşma sebebi Anne Yılan'ın oradan geçmesi.Sadece geçmesiyle oluşmuş, Heracles gibi üfürmemiş veya Bambina gibi hapşırmamış.

Büyük ihtimalle hızından kaynaklı bir durumdur. Çok hızlı geçtiği için vb olmuştur.
Ve ayrıca 2 kralın savaşıp dünyanın yok olmamasına da şaşırdım

Selam minna, 15 gün mehlim var, selam vermeden geçmeyeyim dedim. :oleyo2: 1 ayda 4 bölüm Toriko birikti, bakındıkça yorum yazacağım buraya. Ama bir şey söyleyeyim, ne susuzluk, ne çaysızlık, ne duşsuzluk, ne şaplı yemekler, ne üsteğmenden yenen fırçalar... Askerdeyken Torikosuzluktan büyük zorluk yok arkadaşlar, Allah Şimabukuro'ya uzun ömürler versin. :oleyo2:

Milyonlarca yıl önce Gurme Hücreleri Dünya'ya geldiğinden beri Dünya pişiriliyormuş :eek: ve önümüzdeki Güneş Tutulması son tutulma olacakmış.3 şef lazım diyor MN Pair; Komatsu, Ume-chan acaba diğeri kim olur?Toriko Midora ile anlaşmış, kim yakalarsa tüm yiyecekleri diğeriyle paylaşacak.
Orada bahsi geçen şefler Chichi - Kaka - Jiji üçlüsü. Bu üçlünün tariflerini arıyor Pair, bunların pişirilmesi için de o çocuk (Komatsu) bize yardım edebilir diyor.

Edit 1: Pair ve Sahte Kaka, 8 Kral'ın kendilerinden üstün olduklarını kabullenmişler. Pair Bambina için baş edemeyeceğimiz seviyede diyor. Sahte Kaka da 8 Kral'a saydırıyor.

Edit 2: Acacia'nın yaşadığı tescillenmiş Pair tarafından. Midora'nın nihai amacı ise Frohze'yi uyandırmak için Acacia'nın Ordövrü Center'i bulmak imiş.

Son düzenleme:

Alpamis

1 aylık kursiyerliğim, dünkü yemin töreni ile bitti çok şükür. 15 gün tatilim var, sonrasında Topçu Jandarma Hukukçu olarak Zonguldak'ta devam edeceğim askerliğe. :D
İyiymiş hayırlısı olsun. Yalnız bölüm yorumlarını harbi özledim.:)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 95)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık