Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Setsuno ile Jirou bile onu görünce şaşkına dönüyor. Gurme Hücrelerini açınca hah tamam Frohze değilmiş diyorlar. Midora muhtemelen dumur olacak ve kaybedecek. Mangaka'nın Midora'yı indirmek için kullanacağı koz bu. İçiryu'yu indirmek için kardeşlik bağını kullandı. Midora'yı indirmek için ise Joa'nın Frohze benzerliğini kullanacak. :D
Şu Joa benzerliği için şeytanı olma meselesi aklıma yattı Mahir. Ama bana kalırsa Frohze'nin içindeki ikinci şeytandır bu Joa denilen yaratık. Bizim Toriko'da ki mavili gibi. Sonuçta şeytan görünümü değişik dediler ihtiyar ikili. Birde Frohze acacia'nin menüden sonra en azından bir şeytanı kesinkes kontrol etmeyi başarmıştır, ikinci şeytanlar ise bize gösterilenlerden çok daha güçlü yaratıklar sonuçta kırmızı ile mavi arasındaki güç farkına bakacak olursak.

Aynı türler birbirine saldırıyor mu?
Şimdi Guinness çıksa karşılarına bizim Toriko'nun kurduna saldırır mı?
Ya da bir sahiplenme durumu olur mu merak ediyorum?

Aynı türler birbirine saldırıyor mu?
Şimdi Guinness çıksa karşılarına bizim Toriko'nun kurduna saldırır mı?
Ya da bir sahiplenme durumu olur mu merak ediyorum?
Şu ana kadar aynı türe mensup canlıların birbirine saldırdığını görmedik. Bir insanoğlu var bir de Nitrolar var birbirlerini yiyen. Mavi Nitrolar Kırmızı Nitroların ses tellerini ezip malzeme toplatmışlar zira. Mevzuya dönersek Queen ve Kiss doğrudan Kral Yavrusu zaten de Terry'nin olayı biraz sıkıntılı. Fosilden çıkarılan bir hücreden üretilmiş klondan doğuyor. Guinness ile doğrudan bir kan bağı yok, ancak ben karşılaşmaları halinde koklaşıp sarılacakları düşüncesindeyim. Biraz Guinness'in mizacına da bağlı tabi. Heracles yavruları ile birlikte At Kral tepesinde takılıyordu. Bambina desen zamanında sevgilisi varmış, onunla yatıp dans ediyor. Savaş Kurtları ise sürü halinde gezmeyen tek canlılar, yalnız yaşamayı seviyorlar, belki o yüzden saldırırsa saldırır, yoksa pek ihtimal vermiyorum.

Bambina mı daha hızlıdır yoksa Guinness mi diye tartışırken az önce bir sayfaya denk geldim ve tartışmaya yeni bir karakter daha eklendi. :oleyo2:

Işık hızında giden meteor olmadığına göre ana yılan aşırı yavaş diyebiliriz :/
Anlık hız ve sabit hız farklıdır, Bambina anlık olarak ışık hızına yaklaşıyor ancak sabit hızı bu kadar değil. Misal Bambina, hafif bir zıplayışla 1 saniyede 50 km yukarı çıkıyor. ŞU SİTEDE yazan bilgiye göre ise meteor hızları saniyede 10 km ile 70 km arasında değişiklik gösteriyor. Bu açıdan Kral Yılan hız konusunda Bambina'yı geçebilir. :D

En çok merak ettiğim şeylerden biri de ana yılan dünyayı saracak kadar uzun oluyor ya biri bunun arka taraflarına saldırınca ne yapıyor acep :/

En çok merak ettiğim şeylerden biri de ana yılan dünyayı saracak kadar uzun oluyor ya biri bunun arka taraflarına saldırınca ne yapıyor acep :/
Seni bir karınca ısırırsa hissedermisin onun gibi birşey buda birde kendini yenileme gibi birşey varsa...

Zaten dünyayı dolaştığı yok muhtemelen bir yerde toplamıştır ama koca kıtayı kaspsamıştır hayvanat :/

Seni bir karınca ısırırsa hissedermisin onun gibi birşey buda birde kendini yenileme gibi birşey varsa...

Zaten dünyayı dolaştığı yok muhtemelen bir yerde toplamıştır ama koca kıtayı kaspsamıştır hayvanat :/
Yahu toplasa bile nereye kadar toplaya bilir kaç bin kilometre :/ Ayrıca pek ala 4000 5000 gücünde kral olmayan hayvanlar var ve krallara zarar verebilirler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 39)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık