Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Bu kralın gerçek gücü ne? bu kaka ne yapabilir reise.eğer ki ciddi anlamda zorlarsa reisi mahirin tezi suya düşer.pair ve diğerleri krallardan güçlü çıkar.çünkü kaka aşçı ,savaşçı ekipten değil.setsunonun nitro versiyonu,pair de acaciası nitroların.

Bu kralın gerçek gücü ne? bu kaka ne yapabilir reise.eğer ki ciddi anlamda zorlarsa reisi mahirin tezi suya düşer.pair ve diğerleri krallardan güçlü çıkar.çünkü kaka aşçı ,savaşçı ekipten değil.setsunonun nitro versiyonu,pair de acaciası nitroların.
Kralın karşısına çıkma cesareti göstermesi ayrı bir konu bu kadar öz güvenli olması ayrı bir konu Heracles'in topraklarından sürdüğü bir varlıksın lan Banbina'ya atarın niye

Kaka o masada oturan mavi nitrolar kadar güçlü değildir.Ama neticesinde mavi nitro über güçlü.Sayı gayet güzel bitti.Hem kralın nasıl dövüştü,hem mavi nitroların gücünü görürüz.MN ler şuan dünya için denklem dışı.Normal nitroların gücünü biliyoruz.Zebra 3v1 rahatça girip galip gelebiliyor.Ama ''mavi'' nin ne olduğunu görmedik duymadık.Tek bilinen etliye sütlüye karışmayan lordlar.Aslında geçmişi göstermek için çok güzel olur.Malum krallar MN ları püskürtmüşler ve kıtaları almışlar.Geçmiş dövüşleri gösterip,ardından bambina vs kaka dövüşüne girerse baya hoş olur.Bu vs nin sonucu belli.Kaka ters zamanda geldi.Kral dişisini düşünüp dans ediyordu.Böldü dansını.Üstüne diş gösterdi saldırı pozisyonuna geçti.Bambina tek tek sökse o dişleri haftanın mangası olur işte :D

Komatsu meğer ölmüş la. Hatta öldüğü için pair'i elde ettiler :D
topların biri bu dünyaya diğeri öteki dünyaya düşüyor ki komatsu öteki dünya yolcusu olduğu için diğer düşen kısmıda tutabildi. Ardından her nasılsa Pair'i tam olarak nasıl yapması gerektiğini çözmüş. Diyor ki öteki dünyadaki top ile bu dünyadakini birleştirecen olacak sana Pair. Kaka diyor ki hiç böyle bir tam olmuş bir Pair görmedim.
Pair olunca o bitkilerde doymuş bir şekilde-bambina sahnesi için hızlı geçtim hepsini çevirmedim :D- o yüzden polende atmıyorlarmış ki bu sayede gelebilmiş penguen ve kaka. Bu arada pengen için bir "safe-zone" dan bahsediyor. Hani kendisi için bile sezmesi zor gibi bir manaya geliyor herhalde. Zira yavru kralların arasından farkettirmeden geçip penguen'i görmediğinden bahsetti.
Son sayfada da hayal felan değil bildiğin biri gelmiş maymun gibi. Gibi diyorum zira yüzünü göstermemesinden kıllandım. Acaba biri bambinanın giysileri giyip bizimkileri kurtarmaya gelmiş olmasın?

Komatsu meğer ölmüş la. Hatta öldüğü için pair'i elde ettiler :D
topların biri bu dünyaya diğeri öteki dünyaya düşüyor ki komatsu öteki dünya yolcusu olduğu için diğer düşen kısmıda tutabildi. Ardından her nasılsa Pair'i tam olarak nasıl yapması gerektiğini çözmüş. Diyor ki öteki dünyadaki top ile bu dünyadakini birleştirecen olacak sana Pair. Kaka diyor ki hiç böyle bir tam olmuş bir Pair görmedim.
Pair olunca o bitkilerde doymuş bir şekilde-bambina sahnesi için hızlı geçtim hepsini çevirmedim :D- o yüzden polende atmıyorlarmış ki bu sayede gelebilmiş penguen ve kaka. Bu arada pengen için bir "safe-zone" dan bahsediyor. Hani kendisi için bile sezmesi zor gibi bir manaya geliyor herhalde. Zira yavru kralların arasından farkettirmeden geçip penguen'i görmediğinden bahsetti.
Son sayfada da hayal felan değil bildiğin biri gelmiş maymun gibi. Gibi diyorum zira yüzünü göstermemesinden kıllandım. Acaba biri bambinanın giysileri giyip bizimkileri kurtarmaya gelmiş olmasın?
son kareyi kastediyorsan bambinanın ta kendisi.sadece hiç olmadığı kadar ciddi.çocukluğundan eser yok o bakışta.

Mangastream

Kaka, Maymun Kraldan hiç korkmuyor, üstelik düşündüğüm gibi Kaka Mavi Nitro çıktı ve Terry/Kiss/Quin kısa sürede mefta olmuş, Maymun Kral çok güçlü olsada, kolay kazanacağını zannetmiyorum, Akashia'nın lafına göre Mavi Nitroları kimse yenemez.
Emin misin o mavi nitrolar midora'dan bildiğin kaçmıştı.
Midora Jiro gibi adamların güç seviyesi ortada
Banbianınkide mağlum adam ışık hızından hızlı
bizim 4 canavar adama çizik atamadı ve bu sağdece dans ediyordu

Hatta 3-5 bölüm önce bile bambina'nın gücü gösteriyor tüm dünya son günleriymiş gibi yaşıyorlar.:cool:

Sondaki Sayfadan ben 2 anlam çıkartıyorum.
1. Bambina ilk karede Kim la bu davar modu ile dönüyor.
2. Kaka baktı geberecek Bambinaaaaaaaaa diye bağıroyr.
3. Son karede Bambina Kimsin ula sen diye bakıyor yada anladı Dişi ...... :D

8 kralda en nihayetinde ''hayvan'' :D İnsanoğlu veya nitrolar gibi çiğ süt emmemişler ki menü yapıp kimseyle paylaşmayalım havasına girsinler, Bambina reyiz art niyetli bir hayvan olsa toriko-kunlar o kıtaya giremezdi :(

Emin misin o mavi nitrolar midora'dan bildiğin kaçmıştı.
Midora Jiro gibi adamların güç seviyesi ortada
Banbianınkide mağlum adam ışık hızından hızlı
bizim 4 canavar adama çizik atamadı ve bu sağdece dans ediyordu

Hatta 3-5 bölüm önce bile bambina'nın gücü gösteriyor tüm dünya son günleriymiş gibi yaşıyorlar.:cool:

Sondaki Sayfadan ben 2 anlam çıkartıyorum.
1. Bambina ilk karede Kim la bu davar modu ile dönüyor.
2. Kaka baktı geberecek Bambinaaaaaaaaa diye bağıroyr.
3. Son karede Bambina Kimsin ula sen diye bakıyor yada anladı Dişi ...... :D
Tahminimce Bambine o koca ağzı görünce geçmişte tokatladığı nitroları hatırlayıp nostalji yapmıştır. Son paneldeki ironik bakışının sebebini buna bağlıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 61)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık