Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Tabii ya nasıl aklıma gelmedi. Hayvanların böyle yaptığı kendilerine has şeyler vardır. tavuskuşu kuyruğunu açar mesela. Bizim bambinanında dansı varmış. Aynı hareketleri 1000 kere tekrarlamak gerekiyormuş. Tanesi 0.1 saniyeden 1000 hareket 10 saniye sürecek. Yalnız bir tanesini batırdılar. Takla atmaları gerekirken düştüler. O zaman devam mı yoksa baştan mı almak gerekiyor?

Güzel bağladı bence :D

Sanırım kalp olmadan yerse bütün bilgileri alamayacağı için yardım etti bizimkilere. Sonra Pair i almanın imkansız olduğunu anlayınca ne koparırsam kar diye yemeğe gitti.
O değilde şimdi Mavi Nitromu bu ? Kafası mavi oldu gibi geldi bana ama

Sanırım kalp olmadan yerse bütün bilgileri alamayacağı için yardım etti bizimkilere. Sonra Pair i almanın imkansız olduğunu anlayınca ne koparırsam kar diye yemeğe gitti.
O değilde şimdi Mavi Nitromu bu ? Kafası mavi oldu gibi geldi bana ama
Mavi nitro oldğ kesin. Hatta ağzını açışına bakarsak ichi-amcayı öldüren nitro kendisi.
Yalnız komatsuyu yiyeceğini nereden çıkardın? Benim kafamda tam amacına dair bir fikir yok gerçi ya çaktırma :D

Mavi nitro oldğ kesin. Hatta ağzını açışına bakarsak ichi-amcayı öldüren nitro kendisi.
Yalnız komatsuyu yiyeceğini nereden çıkardın? Benim kafamda tam amacına dair bir fikir yok gerçi ya çaktırma :D
Mavi Nitro değil Kaka. Mavi Nitroların masasında tek bir boş koltuk vardı, o koltuğa da Pair gelip oturdu işte. Ağzını yana doğru açan bir sürü hayvan var Toriko'da. :D

@Monkey D. Luffy

Chichi amcayı ne çabuk unuttun, İçiryu samanın kankisiydi adam. :D

Ya bu ne biçim,ne saçma bir tiptir ya.Yeminle Bambina'ya 1 gram saygım kalmadı şu haliyle.Her gördüğümde gülme alıyor.:ehe:

Niye böyle saçma sapan bir tip oldu bu ya.İlk formu ne güzeldi halbuki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 32)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık