Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Evet mangakalar böyle mesajları çok önceden veriyorlar genelde.Heracles'in hava mevzusu yavrusu için değil miydi ki başka birşey yemediği söylendi mi ?

Kambriyen patlaması diye bir olay var mangakanın dediği bereket olayı dünyada canlılık bakımından gerçekten yaşanmış o dönemde.Ama mangakanın kastettiği onun gibi bir dönem daha oluştuğuymuş sanırım daha sonra gerçekleşiyor şu an yanlış anladığımı farkedip düzelttim.
Evet, Heracles Havaobur olarak geçiyor. Hava ile besleniyor yani. Şurada çok net açıklanmış. :D
Toriko evrimi irdeleyen bir seri. Sebep sonuca dayanarak bilimsel verilerle anlatıyor bunu. Hücrelerin evrim geçirmesi canlıların da evrim geçirmesine neden oluyor. Kırmızı Nitro Mavi Nitro gibi düşün. Akıl sonradan gelmiş işte bu canlılara. Toriko serisinde insan özel bir varlık değil, sıradan bir canlı. Diğer bitki ve hayvanlardan bir farkı yok. Nitro'yu biraz bunun için tasarlamış mangaka. Yani doğada akıl sahibi başka canlılar da olsun istemiş, ki bunun sadece Nitro için değil, belli bir level üzeri tüm canlılar için olduğunu görüyoruz. :D

En güçlü kral hangisi?
Şuan için belli değil, OP'taki Yonko gibi düşün, orada 4 Kral var, burada 8 Kral var ve tam anlamıyla denge kurmuş vaziyetteler, serinin zirvesi bunlar yani. Seviye olarak bakarsak Toriko, elimdeki aletin Heracles'in seviyesini ölçebileceğini sanmıyorum dedi, ki o Heracles dişi idi ve doğurmak üzereydi, yani tam gücünde değildi. Sonra Bambina'yı ölçtüler 6.000 çıktı ancak bu seviye Bambina'nın ilk formu için geçerli. Şimdi Bambina'nın ikinci ve gerçek formu uyandı ve seviyesi kaçtır Allah bilir. GW'ye girerlerken de Savaş Kurdu Guinness level 6.090 olarak mangaka tarafından açıklandı. Şu an için Torikoversin en güçlü canlısı [canlı diyorum bakın. :D] Bambina bence. Ki son 5-6 bölümü çevirisi olmadığı için okuyamadım, ciddileşti mi halen oyun mu oynuyor bilmiyorum. :D

Bir canlı kendinden daha düşük seviyedeki canlıyı yenebilir mi?
Olan ve olması da gereken o zaten. Olmayacak olan düşük seviyeli canlının güçlüyü yenmesidir, şu ana kadar Toriko serisinde bunun bir örneği yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık