Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Sonunda Toriko'ya başlayayım dedim. İlk 30 sayfa okudum, beğenmedim. Ama buraya kadar bir problem yok çünkü benim düşünceme göre hiçbir kaliteli manganın ilk bölümleri güzel olmaz.

Problemim şu Coby tipli velet. Resmen beynimi uyuşturuyor, o kadar sıkıcı ki. Öte yandan "hokage olmak, korsanlar kralı olmak, bölgesel turnuvayı kazanmak" bir manga için yeterli hedeflerken, kendisine yemek menüsü bulmayı amaçlayan birinin hikayesi ne kadar güzelleşebilir merak içindeyim.

Neyse, aradan zaman geçince tekrar okurum belki.

Roronoa Zoro

Mangaya başlamayı düşünüyorum, herkes övüyor. Gerçekten sürükleyici bir seri mi? Birde güç farkları belli oluyor mu karakter arasında ?

Mangaya başlamayı düşünüyorum, herkes övüyor. Gerçekten sürükleyici bir seri mi? Birde güç farkları belli oluyor mu karakter arasında ?
Coby yi kafaya takma.Her manga da olan kıl tip,burada o_Onun haricinde seri de aksiyon bitmez.Gereksiz uzatma yoktur.Ana karakter luffy,naruto ve içigo gibi bug karakter değildir.Azına sıcacak çokkkk karakter vardır.Bilimsel yaklaşır olaylara.Espri düzeyi de güzeldir.Yorumlar üzerinden okumak istersen sıkılırsın.Ama biraz sabredersen seversin.

ne yerden yere vurulacak kadar kötü bir seri ne de baş tacı edilecek kadar iyi. tabi bu benim görüşüm. günceli beklemesemde görünce okurum, zaman geçirmek isteyene de tavsiye ederim.

Yemek meselesi ilgi çekici değil, ilgi çekici olan sürekli farklı güç seviyelerinde ve tipte hayvanlar görmek çocukken farklı farklı pokemonlar gördünmü nasıl gaza geliyordun hesap et onun üst versiyonu işte. Ben şahsen bundan çok zevk alıyorum yoksa ne karakterleridir beni bağlayan bu seriye ne de konusu. Üstelik çok çılgın doğa olayları ve hayvani büyüklükte mekanlar var seride. Güç seviyeleri çok uçuk birde bir ara yetişkin anne yılanlarının boyu bütün dünyayı kaplayacak kadar uzun demişti mangaka böyle abuk subuk şeyler benim canımı sıksa da adam en azından bilimsel bilgileri kendi hayal dünyasında harmanlayıp seriye yediriyor 1'e milyon katıyor ve bu böyle oluyor diyor. Açıklıyor her şeyi mangaka. Toriko hemen hemen hiç hız kesemeyen bir aksiyon, macera serisidir ekşın seven adam okur, beğenir.

Yemek meselesi ilgi çekici değil, ilgi çekici olan sürekli farklı güç seviyelerinde ve tipte hayvanlar görmek çocukken farklı farklı pokemonlar gördünmü nasıl gaza geliyordun hesap et onun üst versiyonu işte. Ben şahsen bundan çok zevk alıyorum yoksa ne karakterleridir beni bağlayan bu seriye ne de konusu. Üstelik çok çılgın doğa olayları ve hayvani büyüklükte mekanlar var seride. Güç seviyeleri çok uçuk birde bir ara yetişkin anne yılanlarının boyu bütün dünyayı kaplayacak kadar uzun demişti mangaka böyle abuk subuk şeyler benim canımı sıksa da adam en azından bilimsel bilgileri kendi hayal dünyasında harmanlayıp seriye yediriyor 1'e milyon katıyor ve bu böyle oluyor diyor. Açıklıyor her şeyi mangaka. Toriko hemen hemen hiç hız kesemeyen bir aksiyon, macera serisidir ekşın seven adam okur, beğenir.
Harbiden en çok merak ettiğim şu :D Bambina böyle ise diğer krallar nasıldır daha da merak ettiriyor adamı :D hele uzaya falan çıkarlarsa :D

Sırf şu "Bambina" nedir merak ettiğim için seriyi okuyacağım sizin sayenizde. Sabahtan beri forumda aynı Bambina muhabbeti, bildiğin maymun işte :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık