Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Komatsu her zaman güçsüz kalacak. Usopp gibi. Ha bu kötü birşey de değil zaten. Ekstra bir dinamik katıyor hikayeye.

Komatsu her zaman güçsüz kalacak. Usopp gibi. Ha bu kötü birşey de değil zaten. Ekstra bir dinamik katıyor hikayeye.
Komatsu'da da hücre var heralde artık. Adını unuttum şu acacia'nın manitası olan aşçı vardı ya onun benzeri bir moda girdiydi Hava'yı hazırlarken. Belki yürür burdan artık.

Komatsu'da da hücre var heralde artık. Adını unuttum şu acacia'nın manitası olan aşçı vardı ya onun benzeri bir moda girdiydi Hava'yı hazırlarken. Belki yürür burdan artık.
Ya artık öyle bir noktaya geldiler ki , herkes çok çok güçlü. Şu noktadan sonra çok gereksiz % 5324325454354353 lük bir power up olması bence daha saçma olur Dragon Ball 'da ki Gohan gibi.

Ya artık öyle bir noktaya geldiler ki , herkes çok çok güçlü. Şu noktadan sonra çok gereksiz % 5324325454354353 lük bir power up olması bence daha saçma olur Dragon Ball 'da ki Gohan gibi.
Menüyü tamamladıkça,güçlenecekler işte.Ne kadar yeseler de hala güçsüzler.Gördük.Zamanları var.

Maymun kral uzun zamandır seride beklediğim bir güç oldu. :) Ecnebilerin ''speedblitz'' dediği olayı Toriko'da temsilini gerçekleştirdi, hemde dalga geçerek. Hem hızlı, hem güçlü, bu maymunu kızdırmaya gelmez. :)

Valla düz yumruk ile gökdelen yıkıyor. :D Yine de bilimsel bir bilgi istiyorsan SSJ'in ilk formunda 40 tonu rahatlıkla savuruyor. Gerisini sen düşün. :D
http://www.mangareader.net/105-3078-9/dragon-ball/chapter-429.html
40 ton ne ki? Şöyle fantastik evrenlerde ki güç seviyelerine bakınca benim gözüme çokta uçuk gelmedi. En azından milletin abarttığı kadar.
Merak ettim gece gece google veledine sordum ortalama 130 km lik bir dağ yaklaşık 17 ton ediyormuş.

kao.one

Güç konusunda one pounchman dan saitama yi tek geçerim her şey ciddi bir yumruğa bakar.

Güç konusunda one pounchman dan saitama yi tek geçerim her şey ciddi bir yumruğa bakar.
O da ayrı bir dava. Bende severim iyidir güzeldir zevkle okudum gelecek bölümü iple çekiyorum. Ama arkadaş o antreman programıyla bu güç :D Hani tamam biraz dalgasına bir seri olduğu için takılmıyorum ama bazen batmıyorda değil
Gördüğüm en imba karakter saitama
gördüğüm en imba manga toriko
gördüğüm en imba meşhur karakter goku

Saitama,Goku daha imba, Toriko belki hikayenin sonlarına doğru o derece yakın birşey olur. Biri öbür dünyadan ışınlanıp savaşa katılıyor diğeri aydan dünyaya zıplıyor :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 31)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık