Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Toriko (Manga)

Goku, yenilmez bir karakter değil. Aksine hep kaybediyor, sonradan Saiyan muhabbetine dayak yedikçe güçleniyor ve nihayetinde dövüyor rakibi. Ancak Bambina karşısında hiç şans vermiyorum şahsen. Düşün Toriko dünyası dünyamızdan 6 kat daha büyük bir yer, Goku'nun dünyası ise dünyamızdan çok daha küçük. Ve Bambina ses hızında 1.500 metrelik dağı fırlatıyor, o dağ hiç ivme kaybetmeden 220.000 km yol gidiyor, yani Bambina eline bir çakıl taşı alıp Ay'a doğru fırlatsa Ay'ı patlatır yani o derece bir gücü var. Hız desen 0,1 saniyede ne yaptığı ortada :D
Hocam adam SSJ3 açtı öbür dünyadan hissettiler. Eğer daha gelişirse ışık hızını bile geçebileceğini düşünüyorum. :D

Hocam adam SSJ3 açtı öbür dünyadan hissettiler. Eğer daha gelişirse ışık hızını bile geçebileceğini düşünüyorum. :D
Şu abuk sabuk enerji salınımlarını çıkarınca ne kadar kalıyor gücü, önemli olan o. Yani Goku'nun hızı, fiziksel gücü vs ne kadar, bir vuruşta ne kadar hasar bırakabilir, bunlar önemli. :D Ben Bambina'yı aşırı güçlü buldum açıkçası. Hem hız olarak hem de güç olarak çok sağlam. :D

Goku daha çocukken gözle görülemeyecek kadar hızlıydı sonra gezegen yok eden adamlara tek atan adamların bile göremediği kadar hızlandı.
Bence Goku alır ama rakamsal olarak bir bilgi yok.

Şu abuk sabuk enerji salınımlarını çıkarınca ne kadar kalıyor gücü, önemli olan o. Yani Goku'nun hızı, fiziksel gücü vs ne kadar, bir vuruşta ne kadar hasar bırakabilir, bunlar önemli. :D Ben Bambina'yı aşırı güçlü buldum açıkçası. Hem hız olarak hem de güç olarak çok sağlam. :D
Ciddi anlamda konu açarsan badem bıyıklı kralı desteklerim.Bir anda ssj91281928 dinlemeden kafayı alır.Resmen enerjinin sıkıştırılmış,beden bulmuş,üstüne badem bıyık eklenmiş hali :D Goku falan hikaye.

Kenshiro ile Goku'nun birleşmesi gibi.Goku gibi manyak bir gücü-hızı vs. var ve onunla karşılaştığında çoktan ölmüşsün haberin yok(öldürme niyeti olmamasına rağmen)

harbi bizim 4 lü iyi kurtuldu , düşünsene bambinanın o an aklına evcilik oynama geldiğini(0.1 saniyede grup hardcore) :eek:

Valla düz yumruk ile gökdelen yıkıyor. :D Yine de bilimsel bir bilgi istiyorsan SSJ'in ilk formunda 40 tonu rahatlıkla savuruyor. Gerisini sen düşün. :D
http://www.mangareader.net/105-3078-9/dragon-ball/chapter-429.html

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık