Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Top 5 Shounen Listeniz

1-One Piece : Üç tane soundtrack dışında göze çarpan bir müziği yok, konu çok çok yavaş ilerliyor . Artılara bakarsak en iyi güç dengesi ve hikayenin one piece'de olduğunu düşünüyorum. Bir de üzerine bu kadar teori üretilen bir anime yok , teroiler animeyi her zaman canlı tutuyor.

2-Naruto : duyguları en iyi kullanan seri diye düşünüyorum bir itachi kolay kolay yetişmiyor :) gel gör ki fillerlar ile anime kendini bitiriyor.

3-Fairy Tail : izlemeye başlamadan önce soundtracklerini yalayıp yuttuğum animeydi. hakkında çok fazla olumlu düşüncem ve iyi önyargılarım olmasına rağmen hayal kırıklığı oldu. we are fairy taile alıştım hoşuma da gidiyor ama she is erza abes kaçıyor.

4-Gintama : Madao yani hasegawa , hijikata toshiro ve Gintoki çok güzel karakterler , soundtrackleri yine iyi olan bir anime.izlerken konularda hep bir süreklilik bekliyorsun daha uzun olsun istiyorsun ama olmuyor animenin tarzı bu diyorsun hep bir burukluk kalıyor.

5-Bleach : Inoue ve sado gibi çok gıcık iki karaktere sahip olan bir seri . en kötü güç dengesi kesinlikle bleachte. onun dışında hikaye güzel.

wildthorn

One piece
FMA
HSDK
Gintama
KHR - Beelzebub ı da severim ama alelacele bitirdiler donu olmadı.
Çok shounen izlemedim-okumadım aslında bunlar okuyup bitirdiklerim HxH okumadım Bleach i bitirmedim, yarım kalmış serilerim çok.

Yanlız shounen ne bilmiyorum. İzlediğim animeleri yazacağım.
One piece
Steins Gate
Shingeki no Kyojin
Full Metal Alchemist
Death Note
Akame ga kill
Code Geas:Releloch Rebelion
Zati hepi topu 7 anime izledim. Başka izlemedim.
Edit: Shounen genç demekmiş google translete öyle söylüyor. Herhalde izlediklerim gençler içindir doğru şeyleri yazmışım.

Yanlız shounen ne bilmiyorum. İzlediğim animeleri yazacağım.
One piece
Steins Gate
Shingeki no Kyojin
Full Metal Alchemist
Death Note
Akame ga kill
Code Geas:Releloch Rebelion
Zati hepi topu 7 anime izledim. Başka izlemedim.
Edit: Shounen genç demekmiş google translete öyle söylüyor. Herhalde izlediklerim gençler içindir doğru şeyleri yazmışım.
Shonen manga/anime hedef kitlesi 13-18 yaş aralığındaki genç erkekler olan yapımlar oluyor, senin listeden de sadece Steins Gate uymamış oraya..

Shonen manga/anime hedef kitlesi 13-18 yaş aralığındaki genç erkekler olan yapımlar oluyor, senin listeden de sadece Steins Gate uymamış oraya..
Ana karakterlerin yaşı büyük değil ya öyle düşünmüştüm.
Halbuki manganın hedef kitlesiymiş. Tamamdır teşekkürler öğrenmiş oldum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık