Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Top 5 Shounen Listeniz

O değilde Gamaranı benden başka yazan olmamış.Zoro fanlarının özellikle seveceği bir seri diyim ve kaçayım.

Dragon Ball: Küçükken sabahları star da olurdu. Ana karakterin saflığını, kız ile erkeği nasıl ayırt ettiği hala aklımda. Muten Roshi sapıklığı da asla unutmayacağız.

Naruto: Onunla üzüldük, onunla sevindik. Hokage olmasını onun kadar istedik. Yeri geldi ramen bile denedik. Jiraiya gibi bir adamı tanıdık. Sonu kötü olsa da her şeye rağmen yeri ayrıdır. Manga kitaplarını bile aldırdı bana.

Slam Dunk: Efsaneler arasında yerini almış bir seri. Basketbol demek bu demek. yeni ergen seriler popüler olsa dabu serinin yanından geçemez. Sakuragi her şeyiyle süper bir karakter.

Avatar: İroh gibi birini tanıdık. Kora serisini izlemeyin. Avatar aklınızda o güzel haliyle kalsın.

FMA: Çok fazla anlatmaya gerek yok. @Tensei Daha iyi anlatır.

HxH: Anime deyince aklıma bu seri gelir. Konusu ve güç dengesi en tutarlı serilerden biri. Devam etse One piece bile gölgede kalabilir.

Bleach: Müzikleri, Aizen reisin her şey benim planım demesi. Oluşturduğu karakterler efsane. Bir Urahara var ki iyi mi kötü mü hala belli değil.

Fairy Tail: Müzikleri fena değil. Konusu çok güzel ama biraz ciddi takılmıyor. O da olsa çok rahat 3 büyüklerin arasına girerdi.

One piece: Kurgu gereği efsane olacak seri. Kimse ölmese de ne yapalım. Marinford savaşı kendini tekrar tekrar izlettirdi. Aslında mangasından dolayı hak ediyor. Yoksa listede yeri yok.

Yugioh, Pokemon, Digimon, Tsubasa, Beyblade, ve yenilerden bir sürü seri var ama eskilerin yeri ayrı bende.

1-)One Piece
2-)Naruto
3-)Bleach(konu bakımından ve Rukia bakımından bir tık önder Toriko'dan)
4-)Toriko(Aralarında en dolu dolu bilgi veren, herşeyi bir mantığa koymuş seri benim için.)
5-)Fairy Tail(Diğerlerine oranla zayıf kalıyor, daha çok shounen okudukça, geriye düşebilir.)
1-)One Piece
2-)Fma:b
3-)Naruto
4-)Hunter x Hunter
5-)SnK

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık