Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Top 5 Shounen Listeniz

Final kısımları mangada da aynı. Ben de yeni okumadım hani, detayları hatırlamam. Ama mangada da animedeki gibi çoşkulu bir şekilde nutuk atarak geçiyordu son sahneler. Benim anlatmaya çalıştığım FMAB çok fazla anime gibi anime olmuş, yoksa mangaya sadık. Ama daha çok piyasaya oynamışlar.

Ne yazık ki Boruto FT'nin tırnağı etmez. FT sanırım piyasadaki en iyi şonen mangadır.

Doğrudur oynamışlardır.Ama hali hazırda uyarlanmış en iyi anime çıktı belki de.Şimdi olsa bu kadar iyi zor yaparlar tamamen CGI oldu.Bence ileride geçilmesi zor bir seri.Berserk,Vagabond yada o ayarda bir mangayı böyle hakkını vererek yapacaklar da ancak öyle geçilir.

Animeden iyi anlama kriteri olarak gördüğüm harika.Yarısında 10 verdiğim nadir serilerden buradan da adam başlatmışlığım vardı zamanında.Bitmesin isteyeceğin kadar iyiydi.:rolleyes:
Övmenin verdiği gazla araştırdım çok fazla etki bırakmış insanların üzerinde bu seri. İzlemeye niyetlendim ama bütün çeviri grupları müsabaka yapar gibi el atmışlar seriye. Türkanimeden izleyeceğim hangi çeviri grubu en iyi şekilde çevirmiş bi bilgin varmı la tek tek denemeyeyim.

Övmenin verdiği gazla araştırdım çok fazla etki bırakmış insanların üzerinde bu seri. İzlemeye niyetlendim ama bütün çeviri grupları müsabaka yapar gibi el atmışlar seriye. Türkanimeden izleyeceğim hangi çeviri grubu en iyi şekilde çevirmiş bi bilgin varmı la tek tek denemeyeyim.
Altyazısı var yahu ne çeviri gruplarıyla cebelleşiyorsun.Hiç sevmiyorum öyle şeyleri zaten.Çeviri yapmaya niyetliysen anime olarak altyazı sitesine koy altyazıyı siteye rank kasmak için el koyuyorlar serilere.Bakıyorum çeviri bulamıyorum mecbur dandik encode şeklinde izliyorum sonra.

Altyazısı var yahu ne çeviri gruplarıyla cebelleşiyorsun.Hiç sevmiyorum öyle şeyleri zaten.Çeviri yapmaya niyetliysen anime olarak altyazı sitesine koy altyazıyı siteye rank kasmak için el koyuyorlar serilere.Bakıyorum çeviri bulamıyorum mecbur dandik encode şeklinde izliyorum sonra.
Dostum yanlış anladın sanırım. İzlemeden önce oynatıcı bir altyazı seçmeni istiyor ya işte orada envai çeşit grup var. Kimisi iyi kimisi rezalet çeviri yapıyor. Sen hangisinden izledin anlamında sordum. Türkanimeden izlemediysen bilmezsin o zaman, deneyerek bulayım.

Dostum yanlış anladın sanırım. İzlemeden önce oynatıcı bir altyazı seçmeni istiyor ya işte orada envai çeşit grup var. Kimisi iyi kimisi rezalet çeviri yapıyor. Sen hangisinden izledin anlamında sordum. Türkanimeden izlemediysen bilmezsin o zaman, deneyerek bulayım.
Hmm anladım ben o şekilde oynatıcıya güvenmedim hiç o yüzden bilmiyorum.Şu çeviri iyiydi paket halinde indir.
https://www.turkcealtyazi.org/mov/3895150/shigatsu-wa-kimi-no-uso.html

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık