Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tommy Vercetti vs. Carl Johnson

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    81
Bunu bilmiyordum, ilk senaryoda hain değil miymiş yani?
Ben de sonradan öğrendim, youtube yorumlarının altında gördüm sonra internetten okudum. Zaten ihanetinin de bir mantığı yok cidden, sonradan yedirildiği çok belli. Dikkat edersen Ryder'in görevler hep çeteyi güçlendirme adına, Ballas'lılara dalma-sıkma üzerine falan. Smoke baştan beri hain tasarlandığı için Ballas ile münakaşa yapmıyordu hiç sadece Vagos ile falan uğrasıyordu ve uyuşturucu işleri falan kovalıyordu.

Ben de sonradan öğrendim, youtube yorumlarının altında gördüm sonra internetten okudum. Zaten ihanetinin de bir mantığı yok cidden, sonradan yedirildiği çok belli. Dikkat edersen Ryder'in görevler hep çeteyi güçlendirme adına, Ballas'lılara dalma-sıkma üzerine falan. Smoke baştan beri hain tasarlandığı için Ballas ile münakaşa yapmıyordu hiç sadece Vagos ile falan uğrasıyordu ve uyuşturucu işleri falan kovalıyordu.
Üzücüymüş ya. Çok iyi karakterdi Ryder, harcanmış.

GTA denilince ilk akla gelen silüet Tommy.Diğer taraftan CJ çok sevilen hafif gevşek ama popüler bir karakter.Mevzu hesaplaşmaysa Tommy terbiye eder tasma takar CJ’ye.

Oyunların senaryolarına hâkim olunduğunda cevap çok net ortaya çıkıyor: CJ net bir şekilde önde. Üşenmesem neden olduğunu paragraf paragraf da açıklayabilirim ama özetle şunu diyeyim, CJ çok daha büyük işler yaptı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık