Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tommy Vercetti vs. Carl Johnson

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    81
Gta oynarken Tommy'nin büyüdüğünü hissediyorduk, bu diğer karakter de şehre hükmediyor mu mesela :bilmem:

Biri şöyle sağlam bilgilerle güzelce açıkla sa okusak.

CJ sokak gangsteriydi biraz Wire dizisi gibi.Tommy alır muhtemelen.
Gta oynarken Tommy'nin büyüdüğünü hissediyorduk, bu diğer karakter de şehre hükmediyor mu mesela :bilmem:

Biri şöyle sağlam bilgilerle güzelce açıkla sa okusak.
SA nasıl oynamadın reis indir oyna baya zevkli oyun grafkte istemez şu an.Vice City’deki keyfi beşle çarpıyordu o sıralar.Yeni oyunları bende oynamadım.

CJ sokak gangsteriydi biraz Wire dizisi gibi.Tommy alır muhtemelen.
SA nasıl oynamadın reis indir oyna baya zevkli oyun grafkte istemez şu an.Vice City’deki keyfi beşle çarpıyordu o sıralar.Yeni oyunları bende oynamadım.
Gta'nın oyun tarzı bana uygun değil, Tommy'li versiyonu da internet kafede başka oyun yok diye oynamıştım ama güzeldi hoşuma gitmişti.

Reise direkt senaryo müdahalesi var, dublajcısı ile para konusu için anlaşılamayınca kötü yapılıp öldürüldü. Böyle müdahaleyi Oda mangasında yapmıyor.
Senin avatardaki elemanın ismi neydi Smoke galiba değişik bir tipti de görevlerini hatırlamıyorum.Oyunda garip şeyler vardı Truth diye bir karakter koymuşlardı bütün komple teorilerini sıralıyordu ismini de gerçeği söylüyor gibisinden koymuşlar.:hmm:

Senin avatardaki elemanın ismi neydi Smoke galiba değişik bir tipti de görevlerini hatırlamıyorum.Oyunda garip şeyler vardı Truth diye bir karakter koymuşlardı bütün komple teorilerini sıralıyordu ismini de gerçeği söylüyor gibisinden koymuşlar.:hmm:
Ryder bu işte, normalde tam çetesine sadık adamdı, çete için faydalı görevleri bundan alıyorduk. Sonra senaryo müdahalesi ile değiştirilip kötü yapılmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık