Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tokyo卍Revengers

Op un rezalet bölümlerinden sonra bu adam 100 bölüm uzatmış çok mu ? Kara dürtü bile mantıklı geliyor artık
@Mihawk :artiz:
OP zaman atlamasından önce nereden baksan 10 yıl boyunca aynı istikrarla giden ve bunu koruyabilen bir seriydi.Her ne kadar şu an serinin bulunduğu durumun rezalet bir hal olduğuna hepimiz hem fikiriz.Lakin Tokyo Revengers'ta durum aynı değil.Adam 4-5 yıllık bir serinin içinden geçti saçma sapan retconlar yaparak.

OP zaman atlamasından önce nereden baksan 10 yıl boyunca aynı istikrarla giden ve bunu koruyabilen bir seriydi.Her ne kadar şu an serinin bulunduğu durumun rezalet bir hal olduğuna hepimiz hem fikiriz.Lakin Tokyo Revengers'ta durum aynı değil.Adam 4-5 yıllık bir serinin içinden geçti saçma sapan retconlar yaparak.
Orası öyle canım da işte çok satınca, popüler olunca adamın gözü para gördü anca yoksa dediklerine katılıyorum. Kısaca seriler uzunda olsa işte böyle kısa da olsa bir şekilde sonlara doğru suyu çıkıyor. Op un son beş senesi kaldı deniliyor ama yaptıklarına bak. Bu adam son arc üstü 100 bölüm uzatmış. Çok da değil yani… en heyecanlı takip ettiğim seriydi dkdjdjdj
Her hafta ne beklerdik bunun bölümünü.
Kara dürtü > Nika xd
Bunun konusunu ben actim dimi ya
Bir ara ben açtım sanıyorlardı. Sahiplen ayda bir yaz xd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık