Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Toei Animation

Wano ile serinin içine ettiler. Tabi suç bu şirkette değil, millet bu rezil animasyon ve efektleri beğeniyor.

Ömürlük zorunlu anlaşmaları falan mı var bunların ? Çünkü Toriyama'nın bir ara isyan ettiğini hatırlıyorum ben buna rağmen bir değişim olmadı Dragon Ball'da da.
O konuda bir bilgim yok DB'nin hayran kitlesi varken sürekli film çıkartılıp dururken kolay kolay batmazlar. Eskiden Goku bir ah çekse karşıki dağlar yıkılırdı şimdi gezegenler yıkılır. Hikaye namına bir şey kaldı mı bilmiyorum ama hala bir şekilde para kazandırıyor.

O konuda bir bilgim yok DB'nin hayran kitlesi varken sürekli film çıkartılıp dururken kolay kolay batmazlar. Eskiden Goku bir ah çekse karşıki dağlar yıkılırdı şimdi gezegenler yıkılır. Hikaye namına bir şey kaldı mı bilmiyorum ama hala bir şekilde para kazandırıyor.
Freeza arcla birlikte hikaye bence sonlandı zaten ondan sonrası pata küte dövüş hele z serisinden sonra iyice acayip bir hal aldı görüntüler de kötüleşince izlemek imkansız oldu. Ama one piece için ne söylüyorsak dragon ball için de aynısı geçerli. İlk serideki kalite artık yok. One piece'de ise Dressrosa'ya kadar idare etti Dressrosa ile birlikte rezil bir hale büründü ve her gördüğümde mide bulantısı yaşıyorum artık.

Freeza arcla birlikte hikaye bence sonlandı zaten ondan sonrası pata küte dövüş hele z serisinden sonra iyice acayip bir hal aldı görüntüler de kötüleşince izlemek imkansız oldu. Ama one piece için ne söylüyorsak dragon ball için de aynısı geçerli. İlk serideki kalite artık yok. One piece'de ise Dressrosa'ya kadar idare etti Dressrosa ile birlikte rezil bir hale büründü ve her gördüğümde mide bulantısı yaşıyorum artık.
Dressrosa'ya kadar iyi dayanmışsın, ben Balıkadam adasında bıraktım. İstisnai olarak Zoro'nun öne çıktığı yerleri izliyorum tek tük. Hiyori ile yattığı bölümü izledim de Kaido'ya attığı façayı izlemedim daha :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık