Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Toei Animation

Her şeyi iğrenç yahu. Mor koka var mesela. Dofun renk renk telleri. Z filminde simsiyahtı mesela Luffy nin kolu. Şu kral haki sesi de değişip duruyor. Getsuga tenshou gibi efektler uyumsuz saçma sapan müzikler. Mangadan bağımsız hareketler ki bunlar yanlış anlamalara yol açıyor. Hayır şöyle demeliyim. Nesi iyi? Bir tek opening iyi oluyor o da iki buçuk dakika.
Seslendirmeler iyi.

Ben G4'ü çok daha farklı beklemiştim ya. Bir karizması olmalıydı. Sektikçe çıkan çın çın sesini falan beklemiyordum. :( Haki olayı da çok saçmaladı. Bölüm başlıyor 6.dakikada zaten. Yarım manga bölümünden bir anime bölümü çıkarmak WOW.
Reyting var demek ki kendilerini düzeltme gereği duymuyorlar. Bütün internet kamuoyu oluştursa bir işe yaramaz sonuçta. Bu herifler şu animasyonla bile para kazanıyorsa her şey müstahak.

O teknigin adı zaten renkli tel :D
Bilmiyordum ama bilmezken daha az küfrediyorum. Nasıl renk verdin be adam tele. Üstelik tek renk de değil.

Seslendirmeler iyi.
O seiyuularla alakalı toei'nin başarısı değil. Ama mihawkın yerine getirdikleri seiyuu için küfürü hak ediyorlar

adamlar bi mangayı bi bi sahneye çevirirken böyle umursamaz çiziyorlarsa hızlı geçişleri demek 2 mangayı tek bölümden verseler animeden daha berbat olacak :D
ama ben 2 manga 1 anime bölümünden yanayım yoksa çok boşluk oluyor animede 1 manga yetmiyor... paranın gözü kör olsun işte para bu hale getirdi bu durumu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık