Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Toei Animation

Attığınız eski anime görselleri, genelde ara frame'ler. O yüzden onlarla suçlamayın. Şu son dönem yakın çizimleri atmanız yeterli.

Son düzenleme:
Acın son anime bölümünü izleyin bu kadar kötü olamazdı zaten anime gereksiz uzatılıyor animesinin 2 3 sene once durdurulması lazımdı bölüm yok diye uzatıyorlar 8. Dk da başlıyor bolum sonunda bolum başına flash back yapıyolar anime dursun bölüm biriksin sonra yayınlasınlar.yeminle her anime bölümünde dahada cok soguyoruz

Ben 2 yıldır anime izlemiyorum. Bölümler biriksin başlayacağım diyorum açıyorum izliyorum 1 bölüm sonra bir bakmışım 20 dklık animeyi 3 dkda bitirince ... :of:
Em iyi seri çok kötüye gidiyo.Hunterxe bak animatörler hiç filler koymadı bölümleri uzatmadı manga çıkmadıgı içinde ara veriyoz dedi.Bleach desen 170 bölüm filleri tamamen izlemeden çok saülam 190 bölümlük seri oluyo onlarda ara verdi ki çok fena dönüş yapacaklar bekliyoruz gantz berserk vesaire abi opyi bitirdiler be 500 bölüm arşivim var 3d2y toplanışı hop dahada hiç sarmadı anime vergo çizimşeri güzeldi sadece son zamanlarda

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık