Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (2019-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 10 45.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 12 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    22
Aslında ciriden çıkardığımız lanetli yaratığı, 3. Oyunda skellige jarllerinden birinden çıkarıyorduk. Bu lanetli yaratık acı ve pişmanlıktan besleniyordu hatta onun için de Geralt bir çocuğu direkt yanan fırının içine atıyordu düşünmeden. Ondan sonra tam lanetli yaratık Geralte girecekken bebeğin yaşamasının bilinmesiyle bu Venom benzeri parazit yok oluyordu.
bir de gidip lamberti öldürdüler nedense bana bu iki olay dizide çok fazla olayı atlayacaklarını ve farklı bir dünya getireceklerini düşündürdü. Oysa ki 3 cadı ve zebani savaşlarını dövüşlerini çok merak ediyordum. Djisktra tam karakteri olmuş bence, bütün pisliklerini görürüz umarım

Anlamadığım bir şey sorayım kitabını veya önceki oyunları oynamış olanlar cevaplar belki.
Eskel ve Roach ölüyor ama witcher 3te ikisi de hayattaydı diye hatırlıyorum. Ne oluyor diriliyorlar mı yoksa dizi kıydı mı bu 2liye?

Bütün güzelim kurguların evveliyatını sevmeye yemin etmiş gudubet sürüsü bu diziye de el attığı için ortaya vasat bile denemeyecek bir şey çıkmış. Ciğeri beş para etmez insanlar tiktok nesline hitap eden sjw soslu saçmalıklar peşinde koştuğu için mahvolan bilmem kaçıncı eser işte. Şu saçmalığı izlemeye dayanamayıp söven adamlara "kardeşim" diye sarılmak isterken" fena değil ya beğendim" diyen insanlarla aynı şehir sınırları içerisinde dahi yaşamak istemem anasını satayım. Fena değilci tayfa besliyor en çok böyle yapımları da bilmiyorum ki haberleri var mıdır bundan.

Kitap okuyanların sinir olduğunu gördükçe böyle eserleri okumadığıma seviniyorum bazen. Eminim kitaplarına göre çok kötü olmuştur. Normalde nasıl olduğunu bilmediğim için keyif alarak izlediğim bir yapım oldu. 2. sezonun 1. sezondan daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

Bütün güzelim kurguların evveliyatını sevmeye yemin etmiş gudubet sürüsü bu diziye de el attığı için ortaya vasat bile denemeyecek bir şey çıkmış. Ciğeri beş para etmez insanlar tiktok nesline hitap eden sjw soslu saçmalıklar peşinde koştuğu için mahvolan bilmem kaçıncı eser işte. Şu saçmalığı izlemeye dayanamayıp söven adamlara "kardeşim" diye sarılmak isterken" fena değil ya beğendim" diyen insanlarla aynı şehir sınırları içerisinde dahi yaşamak istemem anasını satayım. Fena değilci tayfa besliyor en çok böyle yapımları da bilmiyorum ki haberleri var mıdır bundan.
"Sadece x'i biraz değiştirmişler, bir de şunu biraz x yapmışlar, başka ne var ki cımbızla sorun arıyorsunuz"
Bir de bunlar var. Kitabı okuyup aşırı derecede pozitif olan fan. Tabi ilk bölümlerdeki o küçük değişimler yavaş yavaş büyüyüp eserin içine edince yakınmaya da başlar. Halbuki en başından beri bellidir, bir gereksiz değişiklik diğerlerinin habercisidir. Ama o kadar da yapmazlar ya muhabbeti döner hep, sonra yaparlar.

Aynı aşamalar Zaman Çarkında da oldu. Ve ilerdeki bütün uyarlamalarda da olacak. Aslına sadık uyarlaması artık unutmak lazım. Dune fena değildi ama onda da evren tanıtımı iyi değildi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık