Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (2019-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 10 45.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 12 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    22
İlk eleştirilere ve incelemelere göre The Witcher Sezon 2'nin Sezon 1'e göre kalitede büyük bir sıçrama olduğu görülüyor. Hadi bakalım.
Reis sen elini eteğini çek bu işten.

Senin elinin değdiği pınardan su içilmez.
Bastığında toprakta ot bitmez.
Kaldığın ocakta namaz kılınmaz.
Daha devam edeyim mi :artiz:

Az çok duyduğum bildiğim ama pek beklentimin olmadığı bir seriydi. Önce öylesine animesini izledim. Beklediğimden iyi çıktı. Sonra diziyi izledim. Anime kadar değil ama o da iyiydi. Gerçi zaman tablosundaki oynamaları çok kafa karıştırıcıydı, biraz daha farkları belirginleştirseler daha iyi olurdu.
Netflixten çıkıp beğendiğim nadir dizilerden. Ben 2. Sezona da bakarım.
Son olarak;
Ah Renfri ah!

Reis sen elini eteğini çek bu işten.

Senin elinin değdiği pınardan su içilmez.
Bastığında toprakta ot bitmez.
Kaldığın ocakta namaz kılınmaz.
Daha devam edeyim mi :artiz:
Dur devamını biliyorum zaten:artiz:

Dizi dediğin last of us ve Witcher gibi olmaz.
Joel ve Geralt dediğin din namaz bilmez.
Ben hep ne derim?
Ben kırmızılardan bile kırmızı olan Redim!
Fallout ve Oblivion'a beklerim.

Dur devamını biliyorum zaten:artiz:

Dizi dediğin last of us ve Witcher gibi olmaz.
Joel ve Geralt dediğin din namaz bilmez.
Ben hep ne derim?
Ben kırmızılardan bile kırmızı olan Redim!
Fallout ve Oblivion'a beklerim.
Last of us'a laf söyletmem senin gibi last of us 2ciler anlamaz :ehe:

Reis ciddi konuşursak şu oyuncu seçimiyle witcherden bir şey çıkmaz bu dönem çıkacak herhangi bir diziden bir şey çıkmayacağı gibi. O nasıl triss :oleyo2:

Son düzenleme:
Reis ciddi konuşursak şu oyuncu seçimiyle witcherden bir şey çıkmaz bu dönem çıkacak herhangi bir diziden bir şey çıkmayacağı gibi. O nasıl triss :oleyo2:
Triss konusunda denecek pek bir şey yok ya kötünün de kötüsü o. Hani siyahi yapsalardı en azından bir kesim iyi olmuş falan derdi ama bu Triss baştan aşağı olmamış.
Hani hiçbir karakter görünüş olarak oyunla-kitapla aynı olmak zorunda değil ben hep bunu demişimdir ama dizideki Triss'in iyi olduğuna dair hiçbir şekilde ikna edemediler hatta tam tersi bir tat bıraktı.
İlk sezonda tam potansiyeli kullanılmamış bir Witcher dizisi vardı bu hissediliyordu ama bence kesinlikle kötü değildi.

Fringilla Vigo'yu zenci yapma fikri kimden çıktı, çok merak ediyorum. Geralt dış görünüşe önem veren biri, Fringilla da Yennefer gibi aşırı güzel olduğundan Geralt'ın aklını alıyordu bir süre, hatta Fringilla bu olayı anlatarak Triss'e hava falan atıyordu. Geralt bu kadının neyine baksın? Yemin ediyorum şu sjw tayfası yüzünden güzelim yapımlar leş oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık