Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (2019-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 10 45.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 12 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    22
Kitapları bilmem ama Lambert'in çok yakın arkadaşı olan bir Witcher vardı. Aralarınsa eşcinsel ilişki olmuş olabilir mi diye(alakası yok) birkaç zorlama yorum görmüştüm. İşte oradan eşeğin aklına karpuz kabuğu düşebilir slsppddş
O tamamen oyuna özel bir olaydı, kitaplarla bağlantısı yok. Tabii Netflix den bahsediyoruz, fare deliğinden bile çıkartırlar bir şey. :D

Bugün çıkan The Witcher: Nightmare of the Wolf’u izledim ve açıkçası beklediğimden iyi çıktı.
Netflix genellikle anime uyarlamalarını batırıyor ve pek beğenemiyorum ama 0 beklenti ile izlediğimden filmden baya keyif almama sebep oldu. Vasemir’e çok güzel bir derinlik kattı film ve aksiyon sahneleri vahşetten kısmamış ve tatmin ediciydi.
Hikayesi ve Soundtrackler’de iyiydi.

Bugün çıkan The Witcher: Nightmare of the Wolf’u izledim ve açıkçası beklediğimden iyi çıktı.
Netflix genellikle anime uyarlamalarını batırıyor ve pek beğenemiyorum ama 0 beklenti ile izlediğimden filmden baya keyif almama sebep oldu. Vasemir’e çok güzel bir derinlik kattı film ve aksiyon sahneleri vahşetten kısmamış ve tatmin ediciydi.
Hikayesi ve Soundtrackler’de iyiydi.
Daha yeni bitirdim güzeldi gerçekten dizisinden daha güzel olması...

İlk eleştirilere ve incelemelere göre The Witcher Sezon 2'nin Sezon 1'e göre kalitede büyük bir sıçrama olduğu görülüyor. Hadi bakalım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık