Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (2019-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 10 45.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 12 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    22
7. Bölüme kadar izledim ama bu kadar dayanabildim. Oyunu ve kitabı okumamış objektif gözle ve diziye sempatiyle bakan biriydim ama hiç sarmadı valla.

Nasıl zaman her şeyi çok karıştırıyor ya ? Daha Strigalı bölümde belli oluyor, arkadaş ben mi izlerken fazla dikkat ettim ne oldu :bilmem:

Biliyorum zaten reis 6 bölüm izlemiş insanım ama kalan 2 bölüme de tahammül edemedim işte onu diyorum.
Daha kötü yapımları izleyebilirken, en kötü ortalama seviyede giden bir dizinin 2 bölümüne daha tahammül edememenin biraz abartı olduğunu düşünüyorum.

Zaman konusu da zamanın farklı olduğunu anladığın an sonrasında kafa karıştırmıyor ki? Ciri savaştan sonrasını, Geralt ve Yen de öncesini yaşıyor.

Zaman konusunda, zamanın farklı olduğunu öğrendikten sonra kafası karışan kişiler sanki Akasya Durağı'ndan sonra Witcher'a geçmiş gibi geliyor. :( Zamanları karışık film de kaynıyor yav. :(

Daha kötü yapımları izleyebilirken, en kötü ortalama seviyede giden bir dizinin 2 bölümüne daha tahammül edememenin biraz abartı olduğunu düşünüyorum.

Zaman konusu da zamanın farklı olduğunu anladığın an sonrasında kafa karıştırmıyor ki? Ciri savaştan sonrasını, Geralt ve Yen de öncesini yaşıyor.

Zaman konusunda, zamanın farklı olduğunu öğrendikten sonra kafası karışan kişiler sanki Akasya Durağı'ndan sonra Witcher'a geçmiş gibi geliyor. :( Zamanları karışık film de kaynıyor yav. :(
Ben zamanın z'sinden bahsetmedim ki neden böyle yazdın anlamadım. Ayrıca daha kötü yapımları izleyebildiğimi nereden biliyorsun ? :D Kime göre kötü neye göre kötü ayrıca.

Zaten şu witcher oyununun falan seviyesi düşünülünce hiç sansasyonel iz bırakmadı dizisi ve öyle de gözükmüyor izledim mükemmel diyen Yok neredeyse beğenmelerde orta karar beğeniyor bende hiç beğenmedim absürt bişey Yok.

Daredevil'in ilk sezonundan ötesi çöp, dizi harikalar yaratmıyor tabi, özellikle geçen sayfadaki sahnesiyle ama yine de idare eder. Bence iyiydi :bilmem:
Nasıl ilk sezondan sonrası çöp ? Frank castle,Ben Pointdexter falan Marvel filmlerinin yarısından daha keyif vericiydi 2.ve3.sezon.Witcher falan Daredevil ile kıyaslanamaz bile.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık