Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Rings of Power (Çöp) (2022-)

2. Sezonu Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 6 16.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 30 83.3%

• Kullanılan toplam oy
    36
Lan ben dizinin sonunu izlememişim ya bir tane Troll geldi, niye geldi niye öldü anlamadım. Kos koca Mamutu tekte indiren Legolas nerede? Bunlar nerede ? Elfler niye bu kadar az ? O zaman bunların soyu burada tükenseydi djdjdjjddj Adar da yüzük peşinde, Elrond u çapulcu yapmışlar :( Adar kim la? Dayak yiyor ondan
Elrond yakında müge anlıya çıkacak sen ne diyon. Bir tek zenci elf lego gibi gerisi çöp. Elfler çöp oğlu çöp ne düzen var ne aynı anda ok atmak. Dağları 2 dandik mancınıktan atılan ufak tefek taşla yıkıp suya baraj yaptı. Hepsini geçtim Elrond önderliğindeki elf ordusu orklara hücum ederken duruyor sonra masada pazarlık ediyorlar. Karayip korsanları sahnesi gibi. Hadi pazarlık yaptın çadırda bunları öldürseler ortada elrond falan da kalmayacak.

Elrond yakında müge anlıya çıkacak sen ne diyon. Bir tek zenci elf lego gibi gerisi çöp. Elfler çöp oğlu çöp ne düzen var ne aynı anda ok atmak. Dağları 2 dandik mancınıktan atılan ufak tefek taşla yıkıp suya baraj yaptı. Hepsini geçtim Elrond önderliğindeki elf ordusu orklara hücum ederken duruyor sonra masada pazarlık ediyorlar. Karayip korsanları sahnesi gibi. Hadi pazarlık yaptın çadırda bunları öldürseler ortada elrond falan da kalmayacak.
Saruman başkan ayzingard sanayi odalarını boşuna yapmış, köprü yapmak bu kadar kolaymış. Allah affetsin ilk üç bölüm beğendiydim, şimdi nasıl bağlayacaklar bu sezonu ve beşinci sezona kadar nasıl gidicek :(

şöyle bir huy var bende, kaliteli bir iş ortaya çıkarma iddiasıyla yola çıkıp çok kötü bir iş ortaya koyan yapımları izlemeye bayılıyorum. o kadar gülüp eğleniyorum ki o yapımları izlerken gerçekliğimden kaçıyorum. normalde, bu dizinin 2. sezonunu izlemeyi düşünmüyordum ama dün gece instagram'da reels izlerken önüme, eşi ve çocuğu olduğu için savaşmak istemeyen ve vicdani ret hakkını kullanmaya çalışan bir orc'un sahnesi düştü ve kahkaha attım uzunca bir süre.

belli ki tahmin ettiğimden de kötü bir iş ortaya koymuşlar, en yakın zamanda izleyeceğim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık