Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Rings of Power (2022-)

2. Sezonu Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 5 17.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 23 82.1%

• Kullanılan toplam oy
    28
Zenci elf geliyormuş... Keşke haklı çıkmasaydım.

İleride de yerin bin metre altında kadınsız kalan maden işçisi iki yakın arkadaş olan erkek cücenin birbirlerine açılmalarını izleriz...

Hee ben de bir karakter ekleyeyim, ismi fein olacak (tamamen sallıyorum) zenci lezbiyen şişman fakir göçmen bir bayan Moria cücesi.

Son düzenleme:
İşin kötü yanı bu olay artık neredeyse her filmde karşımıza çıkmaya başladı. Son Matrix filmi dibinden sonuna kadar böyleydi.
Öyle cidden. Sadece uyarlama eserler de değil üstelik. Her film, her platform, her alan böyle. İçinde bir gram anlam kalmamış şeylere maruz kalıp duruyoruz. Geriye tek senaryo kalıyor. Ben Yüzüklerin Efendisi filmlerini izlerken kitaplarını okumamıştım. Hatta daha bu yıl okuyup karşılaştırdım. Yine de filmler o dünyayı müthiş bir şekilde aktarmıştı bana. Şu an da geriye bundan medet ummak kalıyor benim için.

Öyle cidden. Sadece uyarlama eserler de değil üstelik. Her film, her platform, her alan böyle. İçinde bir gram anlam kalmamış şeylere maruz kalıp duruyoruz. Geriye tek senaryo kalıyor. Ben Yüzüklerin Efendisi filmlerini izlerken kitaplarını okumamıştım. Hatta daha bu yıl okuyup karşılaştırdım. Yine de filmler o dünyayı müthiş bir şekilde aktarmıştı bana. Şu an da geriye bundan medet ummak kalıyor benim için.
Her film her dizi kamu spotu olmuş dolmuş. Karakterler, replikler hep izleyiciye yönelik. En son Spider Man filmi izledim, tamamen fan servis bir film olmuş. İzleyici bunu beğenir amacıyla yapılmış kendini o kadar hissettiren sahne var ki.

Matrix'te de içi boş doldurulamamış saçma sapan bir şeye indirgenen kadın erkek eşitliği üzerinden dönen bir filmdi sanki. Onun dışında bir sürü boş anlamsız şakalar komiklikler espriler. Eski 3 Matrix filminin hiçbirinde güldüğümü hatırlamıyorum.

Irkçı olduğumu farkettim bu ve benzeri yapımlardan sonra. Yok abi gerçekten görmek istemiyorum ben her yerde bunları ya.

Minimum beklenti ile izlemek en doğrusu gibi duruyor.Cok konuşuluyordu zenci elf falan ama ihtimal vermemiştim.Çünkü bir efsane var karşımızda ardında bir külliyat var ve sinema tarihine geçmiş bir üçleme var ne yazıkki çoğu kişinin beklediği gibi olacak.Tamam güzel kardeşim ırkçı değilsiniz anladık tamam da yav ne işi var ortadünyada siyahi vatandaşların serinin bu dünyanın yaratıcısı olan adamın hangi kitabında rasladınız böyle birşeye neden yapıyorsunuz bunu.Yapabilecekleri en berbat şeyi yapsalar da izlenecek ama set fotoları hiç iç açıcı değil yüzüklerin efendisi ruhuna dair en ufak bir şey yok.Diziyi yüzüklerin efendisi değilde herhangibir fantastik dizi olarak izlemek daha mantıklı olacak yoksa tat alacağımız varsa da alamayız.Fantastik bir dizi olarak mutlaka iyi bir dizi ortaya çıkacaktır ama bunu bir yüzüklerin efendisi izler gibi izlemeyi düşünmüyorum.

yahu daha durun kim kimi düdüklüyor onları göreceğiz. Ondan sonra mide bulantısı yerini kusmaya bırakacaktır.

Minimum beklenti ile izlemek en doğrusu gibi duruyor.Cok konuşuluyordu zenci elf falan ama ihtimal vermemiştim.Çünkü bir efsane var karşımızda ardında bir külliyat var ve sinema tarihine geçmiş bir üçleme var ne yazıkki çoğu kişinin beklediği gibi olacak.Tamam güzel kardeşim ırkçı değilsiniz anladık tamam da yav ne işi var ortadünyada siyahi vatandaşların serinin bu dünyanın yaratıcısı olan adamın hangi kitabında rasladınız böyle birşeye neden yapıyorsunuz bunu.Yapabilecekleri en berbat şeyi yapsalar da izlenecek ama set fotoları hiç iç açıcı değil yüzüklerin efendisi ruhuna dair en ufak bir şey yok.Diziyi yüzüklerin efendisi değilde herhangibir fantastik dizi olarak izlemek daha mantıklı olacak yoksa tat alacağımız varsa da alamayız.Fantastik bir dizi olarak mutlaka iyi bir dizi ortaya çıkacaktır ama bunu bir yüzüklerin efendisi izler gibi izlemeyi düşünmüyorum.
Yüzüklerin Efendisi serisinin kitaplarını okumadım. Ama özellikle Elf Kadınların hepsinin bir asaleti ve saflığı felan vardı. Umarım elf kadınları bir fantaziye dönmez seksileştirilmeye çalışılarak.

Siyahi elfi tamamı siyah elflerden oluşan bir ülkede anlarım da herkesin beyaz tenli, sarışın olduğu bir ülkede tek başına sezercik gibi ne geziyor bu adam.

Yüzüklerin Efendisi serisinin kitaplarını okumadım. Ama özellikle Elf Kadınların hepsinin bir asaleti ve saflığı felan vardı. Umarım elf kadınları bir fantaziye dönmez seksileştirilmeye çalışılarak.
Şöyle söylim sadece Yüzüklerin efendisi serisi değil yazarın orta dünya ile ilgili diğer eserlerinde de ne siyahi ne çekik gözlü falan yok,eşcinsellik veya ona yakın bir şey hiç yok zaten.Bunlar direk siyahi elfle olaya girdi zaten eşcinsellik teması da kesin gelir bu arkadaşlar için yazılı olmayan kural dizi mi yapıyorsun konusu önemli değil 1-Siyahi 2-Asyalı 3-Eşcinsellik kesin olacak konu önemli değil bunlar olsun ne dizi yaparsan yap.

Şöyle söylim sadece Yüzüklerin efendisi serisi değil yazarın orta dünya ile ilgili diğer eserlerinde de ne siyahi ne çekik gözlü falan yok,eşcinsellik veya ona yakın bir şey hiç yok zaten.Bunlar direk siyahi elfle olaya girdi zaten eşcinsellik teması da kesin gelir bu arkadaşlar için yazılı olmayan kural dizi mi yapıyorsun konusu önemli değil 1-Siyahi 2-Asyalı 3-Eşcinsellik kesin olacak konu önemli değil bunlar olsun ne dizi yaparsan yap.
Her yapıma böyle saçmalıklar sokuşturarak insanları iyice soğutuyorlar, haberleri yok. Ben izlemedim, ama Death Note'un filminde de L rolünü zenciye vermişler sanırım. Aynı şekilde mitolojik bir karakter olan Aşil'i de zenci birine oynatmışlar. İnsanlar bunlar tepki gösteriyor doğal olarak. Ancak ağır ırkçı olmayan kimse, Bruce Almighty filminde tanrı rolünde oynayan Morgan Freeman'a laf etmez mesela.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık