Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Rings of Power (2022-)

2. Sezonu Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 5 17.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 23 82.1%

• Kullanılan toplam oy
    28
Dizinin adı lotr:rop, bütün tanıtımı ve karakter isimleri orta dünyadan ve tolkien evrenini sallayın ya bu başka bir şey diye bakıp izleyin deniliyor. Ulen başka bir şey olsa zaten merak edip açıp bakmazdım, herifler kafamızı şişirdi senelerdir lotr çekeceğiz diye.

Karşı dağdan daha yaşlı kadın gelmiş ergen tripleri atıyor, elf cosplayi yapan tipler elf yurtlarını işgal etmiş, geri kalanlar da zaten yan karakter olarak işleniyor. Sonra @RedTeroR gibi biri çıkıp 7 puan veriyor ve önünü alamıyoruz, bu rezalete alkış tutuluyor. :artiz:

Senaryosuna hiç takmıyorum ama o evrenin atmosferi yoksa ne yapayım ben bunu?

3. bölümü sen de beğenmişsin. Ayak yapıyon.

Gel ittifakımızda herkese yer var. Sana da özel koltuk veririz.:D
Ben diğer bölümlere de 6 civarı demiştim.

Lotr ile alakasız puanlıyorum.

Dizinin adı lotr:rop, bütün tanıtımı ve karakter isimleri orta dünyadan ve tolkien evrenini sallayın ya bu başka bir şey diye bakıp izleyin deniliyor. Ulen başka bir şey olsa zaten merak edip açıp bakmazdım, herifler kafamızı şişirdi senelerdir lotr çekeceğiz diye.

Karşı dağdan daha yaşlı kadın gelmiş ergen tripleri atıyor, elf cosplayi yapan tipler elf yurtlarını işgal etmiş, geri kalanlar da zaten yan karakter olarak işleniyor. Sonra @RedTeroR gibi biri çıkıp 7 puan veriyor ve önünü alamıyoruz, bu rezalete alkış tutuluyor. :artiz:
7 puan verirken söylediğim şey açık, niye o kısmı söylemiyorsunuz inatla.

Lotr ile alakalı değerlendirirsem en fazla 3 veririm diyorum her seferinde :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 11, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık