Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Rings of Power (2022-)

2. Sezonu Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 5 17.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 23 82.1%

• Kullanılan toplam oy
    28
Bütün bölümleri izledim, 6 bölümden toplasan elle tutulur 2 bölüm anca çıkar. İnsan üzülüyor, dizinin adı güç yüzükleri ama yapılışını bile es geçmiş adamlar ne ara 7 tane yapıpta cücelere verdiniz? Arkadaş bir anlatın bir gösterin şöyle bir görelim, Sauron u oynayan adam hariç diğerlerini izlemesi zevksiz, diziyi katkısı olmayan o kadar çok boş sahne var ki ? Birinci sezon daha dolu gibiydi ? Bu arada bu Numedorda kral olmaya çalışan adam Nazgullerden biri mi olacak ilerde ? Bir de bu büyücü kim gandalf mı kim ?

Bütün bölümleri izledim, 6 bölümden toplasan elle tutulur 2 bölüm anca çıkar. İnsan üzülüyor, dizinin adı güç yüzükleri ama yapılışını bile es geçmiş adamlar ne ara 7 tane yapıpta cücelere verdiniz? Arkadaş bir anlatın bir gösterin şöyle bir görelim, Sauron u oynayan adam hariç diğerlerini izlemesi zevksiz, diziyi katkısı olmayan o kadar çok boş sahne var ki ? Birinci sezon daha dolu gibiydi ? Bu arada bu Numedorda kral olmaya çalışan adam Nazgullerden biri mi olacak ilerde ? Bir de bu büyücü kim gandalf mı kim ?
Büyücü büyük ihtimal gandalf. Diğer kötü olanda saruman. Gandalf'ı neden çocuksu cahil yaptılar anlamadım ama. Tom da tom değil gayet ciddi, hal bu ki neşe saçan umursamaz tip olması lazımdı burada öğretmen edası ile dolaşıyor. Bir de büyücülere öğretmenlik ha, bu adamları yollayanlar valar olduğu halde... Yüzükler 90 yılda yapılıyor normalde. Sauron eregiona saldırıyor. Dizide adar denilen gereksiz karakteri kullanmışlar saçma senaryo var. Sauron orada diye orc ordusu şehri vuracak, vuracak da kaçar mı diye düşünen yok yine. Orcların lideri ya da babası gibi geçinen adar ile anlaşma yapan galadriel ablamız da cabası. Kadın demiyor ki sauronu yok ettik tamam, size ne olacak ? Mordor da aile hayatı mı yaşayacak bu orclar ? Numenor tarafı tamamen amerikan sosyo-kültürel yansıması. Redneck topluluğu. Kral olmaya çalışan nazgul çıkmayacak ama belli olmaz çıkarda xD O adam ki ordusu ile titretiyor ortalığı, sauron görünce önünde eğiliyor. Baş etmek için farklı yollara başvuruyor falan. Kitap zaten yok, kendi içinde bile tutarsız yaklaşık 700M dolar harcanmış saçmalık, lise projesi. Afrika ya yardım etseler ahiretliklerini kurtarırlardı o para ile...

Tom'a Gandalf'ın repliğini vermeleri çok eğreti durmuş. Biz Lotr üçlemesinden farklı bir şey yapacağız deyip bizzat aynı replikleri, çekimleri kullanmaları da ayrı bir iki yüzlülük.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 5, Ziyaretçi: 69)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık