Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Rings of Power (2022-)

2. Sezonu Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 5 17.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 23 82.1%

• Kullanılan toplam oy
    28
Zaman Çarkı dizisini izlemiş miydin?
Hayır izlemedim.O evren ilgimi çekmediği için bulaşmadım şimdiye kadar ama aklımda ilk fırsatta izlemeyi düşünüyorum.Sorduğuna göre sanırım o diziyide yerin dibine sokmuşsundur muhakkak : )
Yıllarca günü gününe takip ettiğim game of thrones dizisini bile son sezonu yüzünden yerin dibine sokmuşumdur.Ben bu dizi veya filmleri körü körüne kitaplara harfiyen uyuyorlarmı uymuyorlarmı diye kendimi zorlamam kasmam.Daha öncede söyledim bu serinin efsane 3 lü filmi bile çoğu yerde kitaplarla alakası yoktu.Ben izlediğim yapımda atmosfere oyunculuklara akışa vb bakarım.Bu dizi içinde puanımı söylemiştim yine söylim 7-8 arası.Benim için şimdilik 9-10 arası muazzam bir yapım değil yani.İleride olabilirde veya game of thrones gibi belki yerin dibinede sokabilirim.Yok kitapta şöyleymişte efendim filmde dizide niye değil.Senarist öyle uygun görmüş yazmış.Buna iten senin bilmediğin birçok neden var.Sen oturduğun yerde korsan veya yasal neyse izleyerek yeahhh o kitapta yok diye linçleyebilirsin.Dediğim gibi bu olay tamamiyle göreceli bir durum.Sevmeyebilirsin en doğal hakkın.Senin bayıldığın filmide başka kişi itin ..tüne sokabilir.Zaten sokan kişide devamlı o yapımın konularına gitmez.Umrunda olmaz o yapım.Ben burda kimseyi yönlendirmiyorum.Yetkili bir şahıs değilim.Olması gereken olayı aktarıyorum.Buna tabiki herkes uysun diye söylemiyorum.Konuda bazı şahıslar sanamı soracaz diye atarlı kabadayılık tasladığı için tekrar belirtmek istedim.Bu konuda benimle aynı düşünmeyen kişide lütfen alıntı yapıp tahrik hakaret vb noktalara getirmesin.Düzgünce yazanlara lafım yok tabii.

Hayır izlemedim.O evren ilgimi çekmediği için bulaşmadım şimdiye kadar ama aklımda ilk fırsatta izlemeyi düşünüyorum.Sorduğuna göre sanırım o diziyide yerin dibine sokmuşsundur muhakkak : )
Yıllarca günü gününe takip ettiğim game of thrones dizisini bile son sezonu yüzünden yerin dibine sokmuşumdur.Ben bu dizi veya filmleri körü körüne kitaplara harfiyen uyuyorlarmı uymuyorlarmı diye kendimi zorlamam kasmam.Daha öncede söyledim bu serinin efsane 3 lü filmi bile çoğu yerde kitaplarla alakası yoktu.Ben izlediğim yapımda atmosfere oyunculuklara akışa vb bakarım.Bu dizi içinde puanımı söylemiştim yine söylim 7-8 arası.Benim için şimdilik 9-10 arası muazzam bir yapım değil yani.İleride olabilirde veya game of thrones gibi belki yerin dibinede sokabilirim.Yok kitapta şöyleymişte efendim filmde dizide niye değil.Senarist öyle uygun görmüş yazmış.Buna iten senin bilmediğin birçok neden var.Sen oturduğun yerde korsan veya yasal neyse izleyerek yeahhh o kitapta yok diye linçleyebilirsin.Dediğim gibi bu olay tamamiyle göreceli bir durum.Sevmeyebilirsin en doğal hakkın.Senin bayıldığın filmide başka kişi itin ..tüne sokabilir.Zaten sokan kişide devamlı o yapımın konularına gitmez.Umrunda olmaz o yapım.Ben burda kimseyi yönlendirmiyorum.Yetkili bir şahıs değilim.Olması gereken olayı aktarıyorum.Buna tabiki herkes uysun diye söylemiyorum.Konuda bazı şahıslar sanamı soracaz diye atarlı kabadayılık tasladığı için tekrar belirtmek istedim.Bu konuda benimle aynı düşünmeyen kişide lütfen alıntı yapıp tahrik hakaret vb noktalara getirmesin.Düzgünce yazanlara lafım yok tabii.

İsteyen istediğini yapar, kimseyi yönlendirmem diyorsun. Sonra da beğenmeyen konulara gitmez diyorsun. Ayrıca imla kurallarına biraz daha özen göstersen daha iyi olur.

İsteyen istediğini yapar, kimseyi yönlendirmem diyorsun. Sonra da beğenmeyen konulara gitmez diyorsun. Ayrıca imla kurallarına biraz daha özen göstersen daha iyi olur.
Sanırım yazdıklarımı hala inatla anlamamak için çaba sarfediyorsun.Ben orda benim kendi görüşüm dedim.Herkes dediğime uyacak yönlendiriyorum sizi demiyorum.Neyse bundan sonra 1-1 benimle muhattap olmazsan çok sevinirim.Çünkü konuyu komik bir şekilde başka yönlere çekmeye başladın.İmla kuralları sonraki aşama ne olacak kimbilir.Blok atacaktım sana yönetici olduğun için atamıyorum.Lütfen bana blok atarsan sevinirim.Rica ediyorum tekrar muhattap olmak istemiyorum.Yukarda dediğim sona getiriyorsun çünkü.1 dizi için kimse kimsenin kalbini kırmasın.

Sanırım yazıklarımı hala inatla anlamamak için çaba sarfediyorsun.Ben orda benim kendi görüşüm dedim.Herkes dediğime uyacak yönlendiriyorum sizi demiyorum.Neyse bundan sonra 1-1 benimle muhattap olmazsan çok sevinirim.Çünkü konuyu komik bir şekilde başka yönlere çekmeye başladın.İmla kuralları sonraki aşama ne olacak kimbilir.Blok atacaktım sana yönetici olduğun için atamıyorum.Lütfen bana blok atarsan sevinirim.Rica ediyorum tekrar muhattap olmak istemiyorum.Yukarda dediğim sona getiriyorsun çünkü.1 dizi için kimse kimsenin kalbini kırmasın.

Kalbini kıracak bir davranışta bulunduğumu sanmıyorum. Sevdiğin bir diziye kötü, çöp, berbat dedim diye kalbin kırılacaksa bilemem. Ayrıca şu tartışmadan kimin niye kalbi kırılsın? Forum ortamında isteyen istediği kişiyi alıntılar. Kurallar çerçevesinde mesajını yazar. Cevap vermemek sana kalmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık