Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Rings of Power (2022-)

2. Sezonu Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 5 17.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 23 82.1%

• Kullanılan toplam oy
    28
Dizi fena değil zaten belliydi kitaba bağlı kalmayacakları fakat 6 küsürde değil bence ikinci bölüm daha güzeldi, ilkine göre … Elfleri beğenmedim, kısa saçlı elfler falan eğreti durmuş. En çok cüceleri beğendim. Galadriel keşke filmde direkt yüzüğü atmaya gitseydi :( aşırı duruyor karakter. Asarım, keserim, Bir tripler ama izlerim gene görseli ve müzikler bayağı iyi xd

Dizi fena değil zaten belliydi kitaba bağlı kalmayacakları fakat 6 küsürde değil bence ikinci bölüm daha güzeldi, ilkine göre … Elfleri beğenmedim, kısa saçlı elfler falan eğreti durmuş. En çok cüceleri beğendim. Galadriel keşke filmde direkt yüzüğü atmaya gitseydi :( aşırı duruyor karakter. Asarım, keserim, Bir tripler ama izlerim gene görseli ve müzikler bayağı iyi xd
Herşeyi bir yana koyarsak görsellik atmosfer ses konusunda şu dizinin kalibresinde 1-2 film anca söylenir.Diziden bahsediyoruz sonuçta.Zaten bu yönlerden bu dizinin yanına yaklaşacak 1 tane dizi yok.

Çoğu arkadaşın sözüne katılıyorum. Görsellik anlamında dizi gerçekten güzel, ama senaryo biraz yavan kalmış. En sevdiğim bölüm Khazad Dum , Durin ile Elrond sahneleri. O sahneler de gerçekten özlediğim cüceleri gördüm. Elflere denilecek her sözü söylemişsiniz ztn. Galadriele söylenecek söz de yok. Kulağını açıp bakıyorlar bu elf mi diye :mincika: Mantık hatalarına da değinmişsiniz zaten. Tarafsız ve kitaplara bakmadan değerlendirirsem 10 üzerinden 7 veririm şimdilik. Bir kaç bölüm daha bekleyeceğim, umarım güzelleşir

2 bölümü de izledim bence bir şeyler yavan hattâ çok yavan geldi. Sadece cüceler Lotr dünyasındanmış gibi. 2 bölümden anladığım lotr filmleri gibi olmayacağı yanından bile geçmeyeceği...

Dizinin yapılacağını açıklandığı ilk gün'den korku ve endişe içerisin de diziyi bekledim bazen keşke çıkmasa diye düşündüm o 3 filmin tadını vermeyeceğini biliyordum ister istemez herşey tadın da kalmalı diye düşünüyor insan ama zaman zaman da tekrar'dan orta dünyaya dönmek orkları hobitleri elfleri görmeyi içten içe istiyordum :) sonun da o tarih geldi biraz korku biraz endişe biraz sevinç biraz mutluluk ile diziyi açtım ve izledim ve beğendim elflerin valinoru terk edip savaşa gitmesi o an çok heyecanlandım keşke kartalların fellbeastlar ile savaşını elflerin orklar ile olan ilk savaşını biraz daha detaylı ve uzun gösterselerdi süper olurdu onun dışın da ne yazık ki bir efsane de günümüzün film ve dizi yapımların'dan modernlik virüsü kapmış ve zenci elf cüce ve hobit koymuş gereksiz tad kaçırmış ama fazla değil sırıtmıyor diyelim :D 2 bölüm izledim ama beni orta dünyaya geri götürdü ben beğendim 10 üzerinden 8 veriyorum umarım bozmadan kalite artarak devam eder 5 sezon olacakmış galiba inşAllah sonradan bozmaz aynı kıvam da gider hobitleri elfleri cüceli orkları görürüz .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 80)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık