Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Rings of Power (2022-)

2. Sezonu Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 5 17.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 23 82.1%

• Kullanılan toplam oy
    28
İlk 10 dakikasında sıkılıp kapattım, sonra bir gayret 7 dakika daha izledim ve bu baş harfi G olan hilkat garibesi, Witcher ile Yüzüklerin efendisini karıştırmış. Kendisini witcherda sanıyor herhalde.

Bir de gidip biz hobbit serisini eleştirdik ya, meğerse muhteşem bir başyapıtmış.

valla ben çok beğendim he kitaplara uygun mu değil ama yine de lotr evreni be valla çok özlemişim. Galadriel'in yüzmesine niye takılıyorsunuz insanlar atlas okyanusunu yüzerek geçiyor kadın altı üstü numenar adasına yakın bir yere kadar yüzdü :D

Gerçekten de mükemmel bir dizi. Oyunculuklar baş döndürücü, diyaloglar akıl almaz bir çekicilikte, karakterler oldukça özgün ve ilgi çekici, görsel efektler göz kamaştırıcı, kostümler ışıl ışıl ve göz alıcı, hikayesi izleyeni içinde kaybedecek kadar muhteşem. 🤡

Tüm külliyatı yalayıp yutmuş biri olarak vereceğim not 5/10. Görsel olarak çok iyi bir iş çıkarılmış ve müzikler de gayet tatmin etti beni ama sahneler arası geçişler kopuktu , elfler komple falso , diyaloglar ilkokul seviyesi ve ilk bölümdeki intro kısmının daha uzun olmasını beklerdim. Seriyle hiç alakası olmayan birisi diziyi izlerken anlamakta zorluk çeker.

Sırf orta dünya görmek için izlenir , başka bir artısı yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık