Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] The Promised Neverland

Yok ekstra bilgi verilmedi. Şimdilik 5 tesis var, ama başka bölgelerde buna benzer şeyler olabilir. Çiftliğe küçük çocuklar nerden geliyor belli değil. Dış dünya çok farklı olacaktır.
Bir 10 bölüm içinde dış dünya ile bilgiler netleşir az çok diye temenni ediyorum. Bölümler hangi arayla çıkıyor?

Yakalanır bunlar. Ya da bir yerlerden Norman çıkar planlı bir şekilde, devam ederler.
Bence bu alevdir falandir filandir. Bunları düşünen Norman orayı da düşünmüştür. Kendisi gördü ya ilk ona göre plan yapmışlardır. Emma diyor ya tahminimizden de erken çaldı diye hazırlıklılar demek ki Phillere üzüldüm ya :(:(

Bence bu alevdir falandir filandir. Bunları düşünen Norman orayı da düşünmüştür. Kendisi gördü ya ilk ona göre plan yapmışlardır. Emma diyor ya tahminimizden de erken çaldı diye hazırlıklılar demek ki Phillere üzüldüm ya :(:(
Olaylar çok hızlı gelişiyor. Yakalanmazlarsa bir şekilde Norman'la bağlantıya geçerler. Yolları açılır. Ama ileride Emma kesin geri dönecektir sözünü verdiği gibi, Philleri kurtaracaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık