Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] The Promised Neverland

Tanıtım:
Emma ve arkadaşları, yüksek yaşam standartlarına sahip bir yetimhane de yaşayan yetimlerdir. Kurallar sıkı olsa bile, bakıcıları oldukça naziktir. Birbirleriyle hiçbir kan bağları olmamasına rağmen bakıcılarını anne, arkadaşlarını da kardeş gözüyle görürler. Bir aile çatısı altında yaşıyormuş gibi hisseden çocuklar için temel bir kural vardır; Yurttan dışarı çıkmaları yasaktır. Bu yasağın arkasındaki çarpıcı gerçeği öğrenen, Emma ve arkadaşı acaba ne yapacaktır?

Türkçe okumak için:
http://mangadenizi.com/manga/the-promised-neverland

Yen bir seri 18 bölüm kadar oldu ve bence ilginç bir hikayesi var.

5. bölümü okudum ve güzel bir mangaya benziyor.Bir manga vardı ismini hatırlamıyorum.Bir kaç varlıklı aile belirli zaman aralıklarıyla biraraya geliyordu.Çocuklarıda odada oyun oynuyor ve odadan çıkmamaları söyleniyordu.Bir gün çocukların canı sıkılıp odadan çıkarlar ve ailelerinin gizli bir tarikat olduğunu ve birini kurban ettiğini görürler.Polisi falan aramaya çalışırlar aileleri bunları farkeder ve bunlarda kaçar.Bu manganın konusu,işlenişi de o manga gibi geldi bana.Yarın akşama güncele gelirim

Takip ediyorum ben gayet güzel bir manga konusu da güzel sadece biraz yavaş işliyor ama olaylar güzel yani özellikle şu kitaplar da buldukları mors alfabe muhabbettinden sonra daha da ilginç oldu ..

Takip ediyorum ben gayet güzel bir manga konusu da güzel sadece biraz yavaş işliyor ama olaylar güzel yani özellikle şu kitaplar da buldukları mors alfabe muhabbettinden sonra daha da ilginç oldu ..
O kardeş Krone tip nasıl ya, ben çocuk olsam korkardım. Evin dışına çıkacaklar az kaldı ama bakalım, dışarıyı merak ettim. Bu kadar zeki çocukları ne yapacaklarsa?

Serinin editörünün yorumuna göre Kaçış arkı 3. cilt ile sona erecekmiş. (İlk ciltte 7 bölüm vardı ama ilk üç bölümün sayfa sayısı normal bölümlerden farklıydı (54,25,23) o yüzden 2 ve 3. ciltlerin ortalama 9-10 bölüm olacağını düşünüyorum.) Kaçış arkından sonra seri macera serisi haline gelecekmiş.

1. Ciltten Extra sayfa:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık