Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 42 31.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 91 68.4%

• Kullanılan toplam oy
    133
Ama Sauron milleti kandırıp tarafına çeken beden gücünden ziyade kurnazlığıyla ön plana çıkan kötü bir karakter değil mi?Evet siyah ama bize gri gösterebiliyor.Bende izlerken Sauronun büyüsüne kapılıyorum beni de ikna ediyor.Bu da çok korkutucu bir güç.
Evreni çok bilmem ama daha çok hırsları olan insanlara yardım edip güvenlerini kazanıyor tamam ama biz izleyicileri etkileyememesi gerekiyor ama seni etkilemiş bişey diyemem.

Bu arada senaristlerinde bize sauron gri karakter belki iyide olabilirdiyi vermek istediklerini zannetmiyorum. Yani o kadar da değil.

Son düzenleme:
Sezon finalini izledim şimdi de dizi baya kötü ya. Son bölüm biraz güzel geldi bana önceki bölümlerd tam rezalet. Uyarlamaya falan girmicem ben kitapları okumadım ama dizi olarak yorumluyorum harbiden kötü.

8 bölüm hiç yüzük müzük işine girme final bölümün son 5 dakikasi 3 tane yüzük yap biz birsey söyleyince millet başlıyor ağlamaya yok efendim toxic bunlar bilmem ne bu arada herifler ne insan yüzükleri işine girdiler ne cüce yüzükleri işine girdiler sauron tek başına yapıcak herhalde bunları bilmiyorum valla çok sevmek isterdim bu seriyi ama neresinden tutsam elimde kalıyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık