Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 42 31.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 91 68.4%

• Kullanılan toplam oy
    133
YouTube videolarına bakıyorum da millet takmış bir saç meselesidir gidiyor. Galadriel 20'lik genç kız iken Celebrimbor'u 50 yaşında yaşlı dayı yapmışlar millet hala senaristin yorumu diyor. Elflerin yaşlanmaması zaten ayrı bir boyut ama Galadriel Celebrimbor'dan daha yaşlı değil mi arkadaş. Neyse yav boşver izlemeyecem zaten vazgeçtim. Ben Amazon senaristinin dizisini değil Tolkien dizisini izleyecektim.

YouTube videolarına bakıyorum da millet takmış bir saç meselesidir gidiyor. Galadriel 20'lik genç kız iken Celebrimbor'u 50 yaşında yaşlı dayı yapmışlar millet hala senaristin yorumu diyor. Elflerin yaşlanmaması zaten ayrı bir boyut ama Galadriel Celebrimbor'dan daha yaşlı değil mi arkadaş. Neyse yav boşver izlemeyecem zaten vazgeçtim. Ben Amazon senaristinin dizisini değil Tolkien dizisini izleyecektim.
Elrond, Galadriel'in kızıyla evli zaten yanlış bilmiyorsam. Galadriel en yaşlı üç beş elften biridir kadının ergenliğini anlatacaklar bize o Dünyadaki en yaşlı karakterken :oleyo2:

yani içinizi nasıl soğutabilirim bilmiyorum ben de dahil olmak üzere amazona çok sinirliyim. Çok sağlam bir Tolkien fanıyım ancak olaylara baktığımız zaman normalde celebrimbor'un hem bilge hem de savaşçı bir yapısı olması lazım ancak burada biraz çökmüş ve yaşlanmış bir amca gibi duruyor. Bunu şuna bağlayabiliriz belki elfler yaşlanmaz ama keder ve acı onları ziyadesiyle yıpratabilir. Celebrimbor da bildiğiniz üzere çok fazla kedere sahip bir karakter bu sebeple onu göstermek amacıyla biraz yıpranmış ve yaşlı görünen birini seçmiş olabilirler.

yani içinizi nasıl soğutabilirim bilmiyorum ben de dahil olmak üzere amazona çok sinirliyim. Çok sağlam bir Tolkien fanıyım ancak olaylara baktığımız zaman normalde celebrimbor'un hem bilge hem de savaşçı bir yapısı olması lazım ancak burada biraz çökmüş ve yaşlanmış bir amca gibi duruyor. Bunu şuna bağlayabiliriz belki elfler yaşlanmaz ama keder ve acı onları ziyadesiyle yıpratabilir. Celebrimbor da bildiğiniz üzere çok fazla kedere sahip bir karakter bu sebeple onu göstermek amacıyla biraz yıpranmış ve yaşlı görünen birini seçmiş olabilirler.
Boşver olanları açıklamaya çalışma. Adamların umrunda da değil. Biliyorlar ki adında yüzüklerin efendisi geçen her şey satar. O yüzden kafalarına göre at koşturacaklar. Ben de o ata binmem olur biter. Yeteri kadar izledim zaten yüzüklerin efendisini.

Gördüğüm kadarıyla tek beğenilen karakter gil-galad. Gerisi tırt zaten. Hele hobbitler torbacı gibi ortalıkta geziyorlar...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık