Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 42 31.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 91 68.4%

• Kullanılan toplam oy
    133

2 gün önce verdikleri bir röportaj.Ayrıca büyük ihtimalle yarın bir fragman gösterecekler.
Yahu Galadriel neredeyse Celebrimbor'un babası yaşında, ama yan yana gelseler kızı gibi durur. Kısa saçlı elf yaptılar, anladık ama yaşlı elf nedir? O dünyanın elfleri bir noktadan sonra asla yaşlanmaz, binlerce yıl geçse de aynı kalır.

Yahu Galadriel neredeyse Celebrimbor'un babası yaşında, ama yan yana gelseler kızı gibi durur. Kısa saçlı elf yaptılar, anladık ama yaşlı elf nedir? O dünyanın elfleri bir noktadan sonra asla yaşlanmaz, binlerce yıl geçse de aynı kalır.
Valla cast işi harbiden çok dandik.Galadriel çok gençken Celebrimbor'u yaşlı yapmaları çok saçma oldu.Hele birde Galadriel'i iyice ergen tavırlı yapıp Celebrimbor'u bilge yaparlarsa iyice içine ederler.Bu Amazon kadının gençliğini yapacağız diye sayıklıyor ama kadın 2 çağda 5 bin yaşında falan.Celebrimbor'dan hem daha yaşlı hemde daha bilge o dönemde.Yani nasıl bu kadar belli şeyleri umursamıyorlar anlamıyorum.

Valla cast işi harbiden çok dandik.Galadriel çok gençken Celebrimbor'u yaşlı yapmaları çok saçma oldu.Hele birde Galadriel'i iyice ergen tavırlı yapıp Celebrimbor'u bilge yaparlarsa iyice içine ederler.Bu Amazon kadının gençliğini yapacağız diye sayıklıyor ama kadın 2 çağda 5 bin yaşında falan.Celebrimbor'dan hem daha yaşlı hemde daha bilge o dönemde.Yani nasıl bu kadar belli şeyleri umursamıyorlar anlamıyorum.
Kitabı okumamışlar, kendi fantezilerini yazıyorlar.

Diziyi yapanların kitabı okumadığını bende düşünüyorum açıkçası.Çünkü hiç olmayacak işler yapıyorlar.Muhtemelen kitap uzmanı getirmişlerdir bir tane.Ona anlattırmışlardır olayları.Birde her konuşmalarında Tolkien'de böyle olmasını isterdi diyip duruyorlar pişkin herifler.
Kısacası kendi eserlerini, tolkien'in eserlerinin adını kullanarak pazarlıyorlar.

Ya bu meseleler artık acayip sinirimi bozmaya başladı.

Bırak arkadaş olduğu gibi kalsın. Orasını burasını beğenmeyip kendine göre şekillendireceksen yürü git yeni bir şey yap. Adam onu öyle yapmak istemiş yapmış. Sen neden kendinde bunu değiştirme hakkı görüyorsun.

Bu işin dur durağı kalmayacak yakında. Her şeyi elleyecekler, her şeye müdahele edecekler. Zincirleri kıralım derken yeni zincirler takacaklar. Bu kafa bende bu hissi uyandırıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık