Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 42 31.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 91 68.4%

• Kullanılan toplam oy
    133
Hem bu kadar ünlü bir eser üzerinden prim yapmaya çalışacak kadar aşağılık olsunlar hem de bunu fanlar için yaptıklarını söyleyecek kadar karaktersiz. Oh, ne güzel iş. Gidin ne yapmak istiyorsanız başka bir evren kurup yapın işte. Salak salak işler. Höf.

Amazon rezilliklere doymuyor. Geçenlerde yayınlanan süperfan videosunda aslında bir kişi daha varmış. Adam ne dediyse artık, videodan komple silmişler.

Bir de videodaki süperfanların alayı sahteymis, hiçbirinin Orta Dünya ya da Yüzüklerin Efendisi ile alakası yok. Adam tak tak anlatmış, ifşa etmiş hepsini.

Sahte oldukları ve tamamen at ağızlı sjwlere yönelik oraya çıkartıldıkları belliydi zaten. Sıçıp sıvamada boyut atladı amazon bu icraatıyla

Amazon rezilliklere doymuyor. Geçenlerde yayınlanan süperfan videosunda aslında bir kişi daha varmış. Adam ne dediyse artık, videodan komple silmişler.

Bir de videodaki süperfanların alayı sahteymis, hiçbirinin Orta Dünya ya da Yüzüklerin Efendisi ile alakası yok. Adam tak tak anlatmış, ifşa etmiş hepsini.

Batırdıkları ortada da kafama gerçekten iki şey takıldı. Birincisi adamı niye silmişler acaba o ekipten, ikincisi adamın teki duvara karşı işini görüyor o niye videoda!! Çok fena batırdılar umarım ilk sezondan itibaren batarlar da dizi ilerlemez. Merak ettiğim için açıp bakarım ama umarım ilk sezon bitmeden daha fazla zarar vermezler evrene.

Iki tanesi Harry Potter fanı ve parayla tanıtım yapan aktör. Gözünde sorun olan kız popüler bir Hermione Cosplayer i. Kendi özel dansı var asayla yaptığı falan. Diyorum bir yerden gözüm ısırıyor.
Amazon fanla uğraşmamış para verip oyuncu kiralamış direkt.

Narnia + Fantastic Beast karışımı bir şey bekliyorum şuan. Çok az bağlılık olacak büyük ihtimalle

Aklıma Galadriel'in şu sözü geldi;
"Dünya değişiyor bunu suda hissediyorum, toprakta hissediyorum. Kokusunu alıyorum. Eskilerden pek bir şey kalmadı, zira hatırlayanlardan yaşayan yok artık. "

Gerçekten de öyle. 10 yıl önceki değerler ile şimdiki değerlerde bile gözle görülür şekilde değişiklik varsa eserlerdeki bu değişim de kaçınılmazdı sanırım. Ama bunu yaparken dalga geçerek yapmaları küfreder gibi geliyor.

Yanlış başlığa yazmışım silemiyorum da neyse.

Sadece Neil Druckman değil yav en az 3-4 yönetmen var dizinin başında. Ama oyunu yapan birisi başlarında olmalı ki yol gösteresin. Lotr gibi başı boş bırakılırsa neler yaşandı görüyoruz maalesef.
Cgi çok sırıtır ama Amazon paraya kırar becerirse evet Christopher cidden güzel olabilir.

Hikaye birebir olmayıp birkaç noktası değişebilir bunda sıkıntı yok bana göre ya. Last of Us'da Cast'a sadık kalındıysa Gow'da da kalınır bence sonuçta Cast'ı lotr'deki gibi Amazon seçmeyecek.
Bakalım bekleyip göreceğiz Amazon cimrilik etmezse bir şeyler denenebilir. Netflix almıyor ya yapımları rahatlıyorum onlar Witcher'imiz var diye paradan kısarlar.

Sony hakları verip başıboş bırakıp sırtını dönmediği sürece sıkıntı yok. Beklenti zaten yok ya, Last of us için de yok sadece dizilerin lotr gibi başıboş bırakılmayacağı için az çok umutluyum.
Çıktığı gün izleyip değerlendireceğiz artık. Sony ve Amazon, The Boys'daki gibi bir performans gösterirse efsane olur o başka mesele.
Biz de Yüzüklerin Efendisi için "Tolkien Vakfı var işin başında" diyorduk. Geldiğimiz nokta ortada.

Sadece Neil Druckman değil yav en az 3-4 yönetmen var dizinin başında. Ama oyunu yapan birisi başlarında olmalı ki yol gösteresin. Lotr gibi başı boş bırakılırsa neler yaşandı görüyoruz maalesef.
Cgi çok sırıtır ama Amazon paraya kırar becerirse evet Christopher cidden güzel olabilir.

Hikaye birebir olmayıp birkaç noktası değişebilir bunda sıkıntı yok bana göre ya. Last of Us'da Cast'a sadık kalındıysa Gow'da da kalınır bence sonuçta Cast'ı lotr'deki gibi Amazon seçmeyecek.
Bakalım bekleyip göreceğiz Amazon cimrilik etmezse bir şeyler denenebilir. Netflix almıyor ya yapımları rahatlıyorum onlar Witcher'imiz var diye paradan kısarlar.

Sony hakları verip başıboş bırakıp sırtını dönmediği sürece sıkıntı yok. Beklenti zaten yok ya, Last of us için de yok sadece dizilerin lotr gibi başıboş bırakılmayacağı için az çok umutluyum.
Çıktığı gün izleyip değerlendireceğiz artık. Sony ve Amazon, The Boys'daki gibi bir performans gösterirse efsane olur o başka mesele.
Valla 4.oyundan itibaren bir şey yapacaklarsa daha az aksiyon ve daha az mitolojik öğe olduğu için kotarabilirler ama ilk üç oyunu yapacaklarsa sanmıyorum ki nefesleri yetsin. Özel efektler bir filmi vezir de edebiliyor rezil de fantastik kurgularda yaratılan atmosferin zedelenmemesi çok önemli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık