Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

The Legend of Korra (Sezon 3)

İlk sezonunu izledim finalde kezban avatar state yaptı bitirdi olayı dedim bunun devamına ne gerek var kim duracak karşısında 2 sezon daha yapmışlar demekki. Yok mafyaydı yok diğer bütün avatarlarla bağlantısı koptu falan ne şaçmalamışlar lan. Serinin yazarı, çizeri olsam kan ağlarım ben binlerce yıllık avatar statei silip kezbanı ön plana çıkardığım için. ATLA efsaneydi her zaman efsane kalacak her anlamda mutheşem bir eserdi kalkıp onun üstüne böyle birşey yapmaya gerek yoktu şimdi googleye avatar yazacak yeni nesil, korra kezbanı çıkacak...

İlk avatarın hikayesi için ikinci sezonu izle. En azından o bölümler iyi. Avatar'ın nasıl ortaya çıktığı anlatılıyor. Bunun harici çok sağlam malzeme var ama hiç iyi işleyemiyorlar.
La bizim futbol yaşantımız gibi günü birlik kararlar, günü kurtarma çabası; ileriye dönük hiç bir atraksiyon yok. Sezonu sağ salim bir atlatalım da gerisi Allah kerim diye düşünüyor senaristler de galiba.

Avatar Wan hakkında haklısın, Korra efsanesinde ki tek izlenebilirliği olan bölümler. :/

Allah rahmet eylesin:üzgünüm::üzgünüm:.
Mesajı ilk gördüğümde bir anlam verememiştim ama bölümü izleyince ne demek istediğini anladım. :)

~~

Neyse son iki bölümü ardı ardına işlemiş ve beklentilerin bir kez daha altında kalan sezon finaliyle devam ediyoruz. Bölümlerin son saniyesine kadar Avatar Döngüsünün Aang'te olduğu gibi tekrar başlamasını bekledim ancak olmadı. Çok bayat bir savaş izlettiler bize. Çok yavan ve sıradan. Bolin'in lav bükücülüğü ve Jinora'nın artık Usta Hava Bükücü mertebesine ulaşması dışında ilgi çekici bir olay yoktu. Tabi üst rütbeli 3 Kızıl Lotus üyesinin aynı anda öldürülmesini saymazsak.

Zaheer ile olan savaşında bir Aang vs Ozai tadı bekledim şahsen ama o koca savaşı bir kaç dk ile sınırlandırarak bir kez daha biz izleyenleri hayal kırıklığına uğrattılar. Hiç olmadı avatar halinde Zaheer'in bükme gücünü elinden almasını beklerdim.

Avatar tarihinin en ezik ve ezik görüleni olarak Korra'ya Yılın Altın Balon ödülünü huzurlarınızda takdim ediyorum. :/

şöyle de bişey var zaheer bi ozai değildi ki ona benzer bi vs olsun. tabi korra da bi aang değil. çıkmazdı öyle bişey onlardan :D yalnız jinora kafayı falan kazıtınca aynı Aang olmuş :D
bu sezon toph'u görmeyi ve zuko'yu da dövüşürken görmek isterdim.
sezon çok güzel değildi ama aşırı berbat da değildi. ama korra gelmiş geçmiş en kötü avatar sanırım :artiz: korra yerine başka bi avatar olsa yine çekilirdi bu sezon

şöyle de bişey var zaheer bi ozai değildi ki ona benzer bi vs olsun. tabi korra da bi aang değil. çıkmazdı öyle bişey onlardan :D yalnız jinora kafayı falan kazıtınca aynı Aang olmuş :D
bu sezon toph'u görmeyi ve zuko'yu da dövüşürken görmek isterdim.
sezon çok güzel değildi ama aşırı berbat da değildi. ama korra gelmiş geçmiş en kötü avatar sanırım :artiz: korra yerine başka bi avatar olsa yine çekilirdi bu sezon
Benzetmem biraz aşırıya kaçtı haklısın, bu ikili arasında benzer bir karşılaşma çıkmazdı ancak hani 2-3 dk ile de geçiştirilecek bir karşılaşma olmaması lazımdı açıkçası. Göz açıp kapayıncaya kadar bitti, ne olduğunu dahi anlamadım. Korra'nın hikayesinde karşılaşmalar aşırı oldu bittiye getirildi şimdiye kadar zaten.

Senaristlere de iyice kıl oldum doğru düzgün bir avatar hali bile göremedik daha Korra'dan.

Yazmaya kalksak tonla şey yazılır da neyse gereksiz yere uzatmayalım.

Son olarak sezonlar cidden berbat değil, her birinden ayrı ayrı tonla senaryo çıkar ancak senaristler mahvediyorlar, ellerindeki cevheri kullanmaktan aciz adamlar. :/

Bu sezon bence Zaher balon bir karakterdi. Birden hava bükücü oluyor. Sonra bilmem uçmayı bulması falan garipti. Onuda geçtim Korra nın o kadar ezik gösterilmesi ayrı bir şey zaten. Genede diğer sezonlara göre Vs olarak fena değildi ama Korra dan avatar olmaz yani neredeyse 3 sezon boyunca hep yanındakiler işe yaradı Korra fazla öne çıkamadı bence Anng kadar bir izlenim bırakmadı. Anng gibi olamaz da ne bilim hiç avatar modunda değildi yani. Şimdi bu Sezon bitti galiba bir sezon daha mı var yoksa finalmiydi bu?

Bu sezon bence Zaher balon bir karakterdi. Birden hava bükücü oluyor. Sonra bilmem uçmayı bulması falan garipti. Onuda geçtim Korra nın o kadar ezik gösterilmesi ayrı bir şey zaten. Genede diğer sezonlara göre Vs olarak fena değildi ama Korra dan avatar olmaz yani neredeyse 3 sezon boyunca hep yanındakiler işe yaradı Korra fazla öne çıkamadı bence Anng kadar bir izlenim bırakmadı. Anng gibi olamaz da ne bilim hiç avatar modunda değildi yani. Şimdi bu Sezon bitti galiba bir sezon daha mı var yoksa finalmiydi bu?
Sezon finali, 4. sezon seneye çıkar sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık