Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

The Legend of Korra (4. Sezon) "Denge"

zukonun bir an için ikemin oğlu olduğunu düşünmek çok kötüydü. Neyse gerçek ortaya çıktı bi ohh çektim.

final iyiydi avatar yine sefil olmadı. açıkçası bu sezon hoşuma gitti sadece çok kısa geldi :/

bi de şu çizgi romanların tüm linklerini yollayabilir misiniz ?

Son bölümde hiç olmazsa Sokkayı göreydik ? Veya bir Aang göreydik ne olurdu ? Bu kadar mı vicdansızsınız lan.
Ayrıca yıldırımı iletmeyi şu ateş bükücü velet biliyor muş . Onu geçtim o ne lan kolu iletmekten kızarıyor felan :/
Yıldırım lan bu. Yanlış yere yönlendirdin mi ölürsün. Öyle kol mol yanması nedir :/ her neyse.
Final zaten işin başında belliydi. Nick , kız karakteri reddetmiş fakat bunlar ısrar etmiş.
Marjinal olma çabası veya bir mesaj verelim mikemmel olur . Bizi severler diye düşünmüşlerdir.
Sonuç olarak hiç şaşırmadım. Hatta Avatar lezin yolu .. olarak çizgi romanda çıkartabilirler.
Tüm elementlerin cıvığını çıkardılar zaten. Avatarın anasını ağlattılar.

The last airbender serisinde sadece İrohun bir ateş bükücülüğü ile çay ilişkisine dair derin derin teoriler yazıldığını bilirim.
İşte sadece , İrohun içtiği çayın derinliğinin yarısı kadar korranın 4 sezonun toplamında kayda değer bir şey yok. :W
Neden böyle saçmaladıklarını hala çözemiyorum.
Delilik ile dahilik arasında çok küçük bir çizgi var derlerdi işte bu yanıt olabilir belki :/
Neyse , çocuklarıma bile izletmeyeceğim tarihin tozlu sayfalarında bile yeri hak etmeyen bir seri.
Umarım bir daha Avatar serisi çıkartmazlar. Keşke Korra da olmasaydı. Zirvede bıraksalardı.
Sözlerimi burada sonlandırıyor, bunu çizen arkadaşlara belalarımı okuyor ve değerli forum ahalisinin gözlerinden öpüyorum :T

Neyse bi daha ki avatar toprakçı. toprakçılar psikopat olur adam falan öldürür.
toprak bükücüler psikopat değil bildiğin deli (örnek: bumi, toph,ve bütün güçlü toprak bükücüler) sanıım toprak bükmek insanı hafiften çatlak yapıyor :D ayrıca avatar kiyoshi de bildiğin deliydi her ne kadar ciddi biri gibi gözüksede (kadın suçunu direk itiraf ediyor daha ne olsun)

Unknown

Bir daha avatar serisi çıkarsa bükücü olmayan kalmaz herkes tüm elementleri falan büker artık. :(

Mecha olayı daha da gelişirse, avatar ve bükücülüğün hiçbir önemi kalmaz.
Uzun bir süre yeni avatar serisi çıkarılmayacak diye de bir yerde okumuştum sanırım.

En sonda lezbiyen dokundurması bütün 2000'li nesilin geleceğini ve fantezilerini süsleyeceğini düşünüyorum. 90'ları zeyna ile sarışın hatunun etkilediği gibi. Naruto'ya da çok saydırıyorduk bitsin artık diye, şimdi her hafta arıyoruz nerelerde diye ama bunu nedense hiç arıyacağını düşünmüyorum. Onun dışında o dev robot olayı bildiğin Susano'o gibiydi benim için ama avatar hava bükmekten başka bir b*k yapmadı ona karşı, toprak bükerek çok rahat aşağıya düşürürdü 15 dakika onun için uğraştılar yalnızca komik buldum. Neyse sonunda bitti gitti bir kaç yıla hafızamdan silinir de gerçek avatarı hatırlarım yalnızca...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık