Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Gamer (2013-2024)

• Konbuyu başlatan AndHony
  • Başlangıç tarihi
Tamam buna başlayım dedim tatilde, konusu daha doğrusu başkarakterin gücü ilginç bulunca lakin abi çizimler kötü.
10 bölüm okudum hala göze hoş gelen veya tarzıyla ilgi çeken bi karakter yok. İnsan bari o kızcağızı adam gibi çizer bildiğin bende odun hissiyati verdi birde bu kız başkarekter gibi duruyor oğlanla. Erkek arkadaşı desen kızdan beter.

Hocası büyük bir bariyer yapmak için buraya gelmiş, kızın burada olduğu geçti mi? Hatırlayamadım. Cadının aldıklarından da item düşebilir değil mi?
Evet geçmişti cadı ve druid savaşçısınıda yanına alıp dağa gitmiş denildi . Cadının veyahut düşmanın aldığı herkezden item düşebilir partide olmasan bile , örneğin cadı golemi yok etmişti ve golem kitabı düşmüştü partide olmamasına rağmen .

Bunda da The Breaker'daki gibi Abyss ve gerçek dünya arasındaki sınırları kaldırmak isteyen bir grup ortaya çıksa süper olurdu. İllüzyon bariyeri kullanmadan gerçek dünyada büyü kullananlar falan :cool:

Bunda da The Breaker'daki gibi Abyss ve gerçek dünya arasındaki sınırları kaldırmak isteyen bir grup ortaya çıksa süper olurdu. İllüzyon bariyeri kullanmadan gerçek dünyada büyü kullananlar falan :cool:
Gaia çarpıyormuş adamı,İlk bölümlerde söylediler. Bariyer dışında güç kullanımında felaketler peşini kovalamaya başlıyormuş, O yüzden denemeye kalkan yokmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık