Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Falcon and the Winter Soldier (2021)

Diziyi Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    18
İkinci bölümü de beğendim.
John Walker halihazırda süper asker serumu almamış olunca aklıma izleyebilecekleri bir yol geldi. Bu arkadaşın eline serum geçince anlık bir heyecan ve kibirle "Milli İrade" falan diyerek serumu kendine basacak, o anda etrafındakiler "Yapma etme, ne sonuçları olacağını bilmiyoruz" falan dese de dinlemeyecek. Daha sonrasında bu serumun üzerinde yan etkiler yapmasını izleyeceğiz.

İkinci bölümü de beğendim.
John Walker halihazırda süper asker serumu almamış olunca aklıma izleyebilecekleri bir yol geldi. Bu arkadaşın eline serum geçince anlık bir heyecan ve kibirle "Milli İrade" falan diyerek serumu kendine basacak, o anda etrafındakiler "Yapma etme, ne sonuçları olacağını bilmiyoruz" falan dese de dinlemeyecek. Daha sonrasında bu serumun üzerinde yan etkiler yapmasını izleyeceğiz.
Bana da kız arkadaşıyla olan sahnede eskiden beyzbol oyuncusu olması sebebiyle John Walker'ın Bullseye olabileceği ihtimali mantıklı geliyor.Kalkanı alır almaz hedefleri isabetli vurup tekrar kendine getirmesi, ekürisinin altına nokta atışıyla fırlatarak hayatını kurtarması da bir gösterge gibi

Bana da kız arkadaşıyla olan sahnede eskiden beyzbol oyuncusu olması sebebiyle John Walker'ın Bullseye olabileceği ihtimali mantıklı geliyor.Kalkanı alır almaz hedefleri isabetli vurup tekrar kendine getirmesi, ekürisinin altına nokta atışıyla fırlatarak hayatını kurtarması da bir gösterge gibi

İki tane belirli bir popülaritenin ve anlatabilecek çizgi roman materyalinin üzerinde karakterden bir kırma yapacaklarını zannetmiyorum ya.

Biraz geride kalmıştım. Üçüncü ve dördüncü bölümleri beraber izledim. Bazı şeyler izleyici sindiremeden fazla hızlı gelişse de genel olarak başarılı bir şekilde ilerliyor. Dördüncü bölümün sonunda önemli bir dönüm noktası anı vardı, bu sahnenin çekimini ve temposunu da çok iyi ayarlamışlar.

Dizide vahşi kapitalizmin subliminal mesajı var;Parmağını şıklatarak evrenin yarısını yok eden adama karşı koyabilirsin ama banka kredisine asla!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık