Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] The Breaker

İşler kızışmaya başladı hadi bakalım manga baya iyiye gidiyor. :good:https://manga4life.com/read-online/The-Breaker-3-Eternal-Force-chapter-91.html
Ryu hocanin ölmesi kötü oldu :/ serideki en saygı duyduğum karakterterdi.Belki şu sonsuz ki ile iyileştirebilir diye düşünmüştum ama siwonun sevdiği adamlar birer birer oluyor. Jini nin büyük babası, sunwo klanındakk hoca en sonda bu

Siwonun Canavar modu açtı.Duşmanları düşünsün artık.Neler gorucegiz bakalım.

Dusmanlarda çok acımasız.Lee shieon adamın yasini tutuyor kafasına vurup öldürmeye çalisti.Diger adamda baya çetin ceviz ne yapacaklar bakalım

Ryu hocanin ölmesi kötü oldu :/ serideki en saygı duyduğum karakterterdi.Belki şu sonsuz ki ile iyileştirebilir diye düşünmüştum ama siwonun sevdiği adamlar birer birer oluyor. Jini nin büyük babası, sunwo klanındakk hoca en sonda bu

Siwonun Canavar modu açtı.Duşmanları düşünsün artık.Neler gorucegiz bakalım.

Dusmanlarda çok acımasız.Lee shieon adamın yasini tutuyor kafasına vurup öldürmeye çalisti.Diger adamda baya çetin ceviz ne yapacaklar bakalım
Neyse en sonunda dövüşmeye başladıya buda yeter, hocasınında fedakarlığı boşa gitmesin. :tmm:

Yeni seriyi okumak istiyorum ama eski seriyi unuttum. Eski seriyi özet geçen bir video veya metin bilen var mı acaba? İngilizce veya Türkçe

Yeni bölüm çıktı herşey burada başlıyor. :mincika: :D
Bence bir şey başlamıyor. Yine dayak yer. Bu forma kaç kere girdi bir şey olmadı. Okumalar düştü yine yazar hype peşinde. Bu klişeden de gına geldi artık. "Ahhhh sevdiğim biri öldü rage geçireyim" Önceden bunu yapsaydın da bari millet ölmeseydi. 15 sene olacak ana karakter gerçek anlamda güçlenemedi. Adam gibi bir dövüş ortaya koyamadı. Sonra yazar ağlıyor. Niye okuyucu sayım yükselmiyor diye...

Bence bir şey başlamıyor. Yine dayak yer. Bu forma kaç kere girdi bir şey olmadı. Okumalar düştü yine yazar hype peşinde. Bu klişeden de gına geldi artık. "Ahhhh sevdiğim biri öldü rage geçireyim" Önceden bunu yapsaydın da bari millet ölmeseydi. 15 sene olacak ana karakter gerçek anlamda güçlenemedi. Adam gibi bir dövüş ortaya koyamadı. Sonra yazar ağlıyor. Niye okuyucu sayım yükselmiyor diye...
Yav napacan kore işi böyke demekki geç olgunlaşıyor. :D

93. bölüm çıkmış.
Bu ihtiyar da Siwon'u mu destekleyecek şimdi? Bence sonradan değiştirmiş ihtiyarın olayını. Çünkü p*ştun teki idi ilk 2 sezonda. Şimdi her şey klan için cart curt olmamış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık