Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] The Breaker

Son iki bölümü ingilizce okudum o yüzden anladımmı anlamadımmı emin değilim beyler yanlışları düzeltirseniz sevinirim:D

Şimdi bizimkiler okulda savaşmış babalara gelmişler ama ustaya ki aktırımı yapabileceği kadar zaman kazandırmışlar ardından hastahaneye kaldırılmışlar o sırada bizim kaçak oğlanı birileri kaçırmış gene biyerlere, herkes bunu arıyor millet triplere giriyor, ağlıyor falan sonra ilk seride goomonryongdan şamarı yemek üzereyken sinsi sinsi konuşup kurtulan sonra finalde shioyu vuran derin devlet abimiz ortaya çıkıyor fesatlık yapıyor sunwoo klanına sallıyor falan bizim saf buna sinirlenip ağzını topla ayakları yapıyor kızıyor sonra kaçıyor ordan derken bunun iyileşmesi ile ilgili bişiler söylüyolar o sırada sniperlar kesiyo bunu derin devlet abimize haber ediyolar bizimkiside kaçmaya çalışıyor o sırada ve ardından yaşlı bi doktor geliyor bişiler söylüyor beni niye buraya çağırdınız nerde hasta noluyor falan ayak yapıyor raporları görüyor merakını uyanıyor falan pek anlamadım aslında ama azçok böyle bişeyler oluyor sanırım:D Kaç aydır ara vermiştim seriye geçen tekrardan okuyup güncele yetiştim yine bu seferde çeviren grup ara verdi bana güncel haram onu anladım keşke ingilizcem daha iyi olsaydı:D

Türkçesi daha gelmedi galiba ama, 110 bölümdür bunu bekliyordum.. Sonunda ki merkezi düzeldi , (eskisi gibi daha büyük olur inş.), bir önceki savaştan bir kaç teknik öğrendi ve bir şeyler yapabilecek duruma geldi gibi adamların yüzünden bu okunuyordu, Teknik altyapısı da oldumu (100 bölüm de onu bekleriz) tadından yenmiyecek herhalde

bir milyon sayıdır,shioonun bedeni söyle,ki si böyle,amuda kalktı öyle.ulan git noblesse ac okuda azcık birseyler ögren koreli köpek eti yiyen.sabır sabır bıktım,kac sayıdır bos muhabbet dönüyor...:flaugh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık