Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Boys (2019-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 135 92.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 11 7.5%

• Kullanılan toplam oy
    146
Antony Star ödül aldımı geçtiğimiz 3 sezonda bilmiyorum ama izlediğim en iyi oyunculuklardan birini sergiliyor adam.

Ah be şef, ikinci kez ekibin tarafından ihanete uğrayıp sırtından bıçaklandın. Seni tıktıkları o kutudan kurtulunca hepsini tek tek infaz etmen dileklerimle.

Üniversite çağında katılmış bu deneylere, o kısım keşke daha açıklayıcı olsaydı. Şu anki güncel kahramanların çoğu anne karnındayken bu güçleri alıyor, Soldier Boy çok geç yaşta almasına rağmen Homelander kadar güçlü.

SB filler karakter gibi bir şey. Çizgi romandaki haliyle arada uçurum var. Çizgi romanda gerçekten Homelander'a karşı varlık gösterebilecek kadar güçlü bi sup var mı? Belki o karakteri silip yerine SB'yi sokmuşlardır bu şekilde seriye.

SB filler karakter gibi bir şey. Çizgi romandaki haliyle arada uçurum var. Çizgi romanda gerçekten Homelander'a karşı varlık gösterebilecek kadar güçlü bi sup var mı? Belki o karakteri silip yerine SB'yi sokmuşlardır bu şekilde seriye.
Çizgi romanda Black Noir, Homelander'dan da güçlü diye biliyorum. Herifin kopyası hatta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık