Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Boys (2019-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 133 93.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 10 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    143
Bir an Frenchie de Comp V alacak sandım da kıza dozu verip kendisi anca izliyor. SB ve Homelander ilişkisi yüzünden bu sezon kimse ölmeyecek gibi. Önümüzdeki sezon Seven’dan geri kalan üyeler+Boys ekibi vs Homelander-Soldier Boy olur gibi.

Bir an Frenchie de Comp V alacak sandım da kıza dozu verip kendisi anca izliyor. SB ve Homelander ilişkisi yüzünden bu sezon kimse ölmeyecek gibi. Önümüzdeki sezon Seven’dan geri kalan üyeler+Boys ekibi vs Homelander-Soldier Boy olur gibi.
MM ve Frenchie'ye ayar oldum ben bu sezon. MM biraz adam olsa Herogasm bölümünde bi doz da kendine çakardı. Homelander dördü birden üstündeyken hayatta kaçamazdı oradan.

MM ve Frenchie'ye ayar oldum ben bu sezon. MM biraz adam olsa Herogasm bölümünde bi doz da kendine çakardı. Homelander dördü birden üstündeyken hayatta kaçamazdı oradan.
Homelander’ın Sb’den daha büyük tehdit olduğunu MM de Starlight da biliyor. Dediğin gibi orada değişik değişik hallere gireceklerine Homelander’ın kafayı koparıp sonra Soldier Boy’un fişini çekebilirlerdi. Ama bu dizi şuanda Amazon’un en karlı yapımı olduğu için hikayeyi sündürdükçe sündürecekler gibi geliyor.

Homelander’ın Sb’den daha büyük tehdit olduğunu MM de Starlight da biliyor. Dediğin gibi orada değişik değişik hallere gireceklerine Homelander’ın kafayı koparıp sonra Soldier Boy’un fişini çekebilirlerdi. Ama bu dizi şuanda Amazon’un en karlı yapımı olduğu için hikayeyi sündürdükçe sündürecekler gibi geliyor.
Hikayeyi sündürürlerse efsane olmazlar gazoz olurlar.

Çizgi romandaki hikayeyi sallamam diziye bayılıyorum dizinin tahmin edilemez olması da çok güzel öyle veya böyle çizgi roman spoilerı yemek istemezdim. Geçen bölümden aldığım keyfin aynısı daha farklı bir hissiyatla aldım bu bölüm. Herogasm kafayı sıyırarak sabaha kadar eğlenmekse bu bölüm uzun ve güzel bir tatil yapmanın verdiği keyfi verdi. Butcher konusunda bir anda 180 derece dönüp sıçmazlarsa Hughie'nin geçici V almasını engelleyecektir. Butcher ve Noir'in fb sahneleri müthişti çok fazla boşluğu doldurdular. Homelander babası olması konusunda nasıl bir tavır takınacak merak ediyorum. Önce takım olup sonra arkadan bıçaklayarak güçlerinin elinden alınma ihtimalini içinde taşıyan adamı öldürebilir ya da bir iki baba sevgisi sahnesinden sonra duygusala bağlayıp SB'nin ölümüyle (sezon sonu ölecektir) iyice kafayı sıyırabilir. Dördüncü sezona ya kafayı sıyırmış Homelander ile gireceğiz ya da güçlerini kaybetmiş aciz Homelander'ın güçlerini geri kazanana kadar yaşadığı buhranlara şahit olacağız bir sonraki sezon. Akıyor maşallah kurban olduğum dizisi.

Hughie'nin yediği tokada ve inek sahnesine kahkaha attım

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 7, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık