Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Boys (2019-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 134 93.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 10 6.9%

• Kullanılan toplam oy
    144
3. sezonun 7. bölümü güzeldi. 6. bölüme göre aksiyon daha az olmasına rağmen pek çok şey gördük. Dizi çizgi romandan tamamen koptu.
Aslında bir yandan hala çizgi romana göre gidiyor Baba Oğul meselesi Stormfront üzerinden olmasa da Soldier boy üzerinden yaptılar. Bazen tam çizgi romanla alakası kalmadı diyorum gene çizgi romandan bir şey sıkıştırıyorlar araya hoş oluyor.

7.bölüm
Butcher, Hugie hikayesini ortada bıraktılar ama gelecek bölüm Hugie'nin V almasını engelleyecektir.

Ben bu saçma olayı da anlamadım.
Bir tarafta bu mereti alınca ölecek olan biri var onu durdurmaya çalışıyorlar(hugie).
Bir tarafta da bu mereti alınca ölebilecek biri var ona da gidip getirip dayıyorlar(Kimiko).

Kimiko plotu anlamsız geldi yani şuana kadar anlatılan hikayeye bakarsak birlikte marsilyaya gitmeleri lazımdı.

Asker oğlanın evladı da vatansever olur :)

Aksiyon yoktu ama güzel bölümdü.
Butcher düzgün bir ailede büyüse böyle olmayacaktı demek ki. Önümüzdeki bölüm tam dozu alacakken Hughie'yi durdurur. Final sezonda da geçmişini geride bırakır ve ölürse klişe senaryomuz hazır. :D

Soldier boy mevzusu olayları ne kadar değiştirecek göreceğiz bakalım. Homelander baba katili olur veya Noir sonunda kendini gösterir. Çizgi romanda çok güçlüymüş ama dizi farklı gibi.

Aksiyon yoktu ama güzel bölümdü.
Butcher düzgün bir ailede büyüse böyle olmayacaktı demek ki. Önümüzdeki bölüm tam dozu alacakken Hughie'yi durdurur. Final sezonda da geçmişini geride bırakır ve ölürse klişe senaryomuz hazır. :D

Soldier boy mevzusu olayları ne kadar değiştirecek göreceğiz bakalım. Homelander baba katili olur veya Noir sonunda kendini gösterir. Çizgi romanda çok güçlüymüş ama dizi farklı gibi.
Noir gazı yemiş Soldier Boy'u öldürür gibi geliyor bana. Geri kalan da Homelander'a dalar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık