Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Boys (2019-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 135 92.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 11 7.5%

• Kullanılan toplam oy
    146
Spoiler verme de eğer kayışı fena koparıp değişmezse Billy sadece yanlışları da olan özünde iyi ve merhametli bir adam. Süperler mevzusunda takıntılı da olsa sonuç olarak yapması gerekeni yapıyor. Homelander ise kendini tanrı olarak gören ve kendinden başka hiç kimseye değer vermeyen bir sosyopat. Çizgi romanda fazlasıyla benzer olabilirler ama dizide aralarında uçurum var. O yüzden severiz Butcher reisi

Hastasıyız
Yok, çizgi romanın başında ve sonunda aynı şerefsizlikte bir adamdı. Yani sonradan kafayı kırmıyordu. Dizide böyle yapacaklar gibi görünüyor.

A-Train ve Deep gibiler kaybetmeye mahkum. Sizinde sonunuz farklı olmayacak. Genelde bu tipler içimizin yağı eridi dedirtecek şekilde kötü sonla karşılaşırlar.

Homelander'ı full gücünde görmek istiyorum artık ya. Sezon sonu Soldier Boy'la vs atsa bari. Full gücü olmaz büyük ihtimalle ama gene keser bir nebze.

Monsieur Charcutier hıyarın teki. İlk bölümden beri sadece kendi çıkarına çalışıyor düdük. MM, Kimiko ve Franchie olmasaydı ya da karakterleri daha farklı olsaydı, ekip özel güçleri olmayan Vought olurdu.

Harbi Butcher'ın neresi iyi tam olarak yav. Sevdiğiniz karakterlere iyi atfetmenize gerek yok, sonra aynısını sevdiğiniz insanlara yapıyorsunuz kalbiniz de kırılıyor efendiler. Görmek istediğinizi değil, olanı görün biraz. :(

Harbi Butcher'ın neresi iyi tam olarak yav. Sevdiğiniz karakterlere iyi atfetmenize gerek yok, sonra aynısını sevdiğiniz insanlara yapıyorsunuz kalbiniz de kırılıyor efendiler. Görmek istediğinizi değil, olanı görün biraz. :(
Şimdi terazinin bir tarafına Homelander'ı koyarsan diğer tarafta kalan Butcher'ın insanlığı normal olarak tavan yapacaktır. Kimse melaike demiyor ama adam özünde iyi ve merhametli biri dizide bize gösterilen tam olarak bu. İntikamı için çıkarları doğrultusunda hareket etmesi öfkesi hayvanlığı vs başka konu adama evliya muamelesi zaten yapılmıyor da şeytanın öz oğlu muamelesi yapmanın da alemi yok. Olanı gören bir arkadaşımız olarak karakterin neden iyi bir yanı olmadığını bana anlatabilir misin mesela?

Şimdi terazinin bir tarafına Homelander'ı koyarsan diğer tarafta kalan Butcher'ın insanlığı normal olarak tavan yapacaktır. Kimse melaike demiyor ama adam özünde iyi ve merhametli biri dizide bize gösterilen tam olarak bu. İntikamı için çıkarları doğrultusunda hareket etmesi öfkesi hayvanlığı vs başka konu adama evliya muamelesi zaten yapılmıyor da şeytanın öz oğlu muamelesi yapmanın da alemi yok. Olanı gören bir arkadaşımız olarak karakterin neden iyi bir yanı olmadığını bana anlatabilir misin mesela?
Ben iyilik ve kötülüğe sizler gibi gri noktalardan bakamıyorum pek. Diğer tarafa Homelander'ı koyunca iyi çıkmayacak adam yok neredeyse. Hepiniz benden iyi takip ediyorsunuzdur diziyi zaten, Butcher'ın eksiğini gediğini biliyorsunuz. Heh işte böyle karakter kusurları olan birine ben herhangi bir koşulda özünde iyi adamdır falan diyemem. Benim birine iyi diyebilmem için gerçekten iyi olması lazım. O da bu dizide yok zaten. Olmasın da, uymaz. Neresi iyi derken ben de bu adam şeytanın vücut bulmuş hâli demedim zaten. İyi kelimesini çok bonkör kullanıyorsun bu arada bana göre. Sana göre de ben cimri olabilirim gerçi.

Homelander gibilerin karşısında… Butcher gibi birileri olmak zorunda… Dinsizin hakkından imansız gelir…
böyle Daredevil gibi… “ben kimseyi öldüremem herkesin yaşama hakkı var hüüü” diyen karakterlere ayar olan biri olarak… Punisher gibi… Butcher gibi adamları seviyorum… bu adamlar iyilik meleği değil ve zaten bunun kendileri de farkındalar… :d

Bu sezonu diğer sezonlardan daha çok sevdim. Diğer sezonlar biraz dağınıktı ne olduğu belli değildi. Bu sezon belli bir hikaye ve hedef var ve bu yolda senaryo ilerliyor.
Kimikoyu vuranı Butcher sandım biran :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık