Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Boys (2019-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 134 93.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 10 6.9%

• Kullanılan toplam oy
    144
Güzelim kız kendini ne hale çevirmiş estetik operasyon ile.Gerçekten bunlardaki beyni kuşa taksan uçamaz çakılır.Hayata şanslı başlamışsın güzel doğmuşsun gidiyor üzerine para vererek kendini çirkinleştiriyor.
Hilkat garibesi karı ya.

Bu siyahi ablamızın amacı en acaba? Gidip dünyanın en tehlikeli adamına tamamen destek vermek pek de zekice bişi sayılmaz. Kime yedirecek Homelandırı acaba?

Hilkat garibesi karı ya.

Bu siyahi ablamızın amacı en acaba? Gidip dünyanın en tehlikeli adamına tamamen destek vermek pek de zekice bişi sayılmaz. Kime yedirecek Homelandırı acaba?
Dünyanın en zeki insanı kimbilir ne planları vardır.Zeki olması dışında ayrıca homelander kadar gaddar acımasız olduğunu gördük.Homelander muhakkak son sezon son bölüme kadar öldüğünü görmeyiz.Bu siyahi kadın bence bu sezon ölecek gibi duruyor.

yeni sezonu sansürsüz izledim, keşke sansürlü izleseydim dedim. bölümlerin yarısını atlaya atlaya geçtim. cgi elemanlarına para vereceklerine, mevcut sjw tayfayı postalayıp gerçek senaristlere para verselermiş en azından iyi anılabilecek bir eser ortaya çıkardı. yazık oldu bu diziye de. ilk sezon ne umutlarla başlamıştık halbuki.

The Boys ekibinin dramaları ne kadar sıkıcı ya. Önceki sezonlarda da böyle miydi acaba diye düşünüyorum ama MM'in SoldierBoy'la olan geçmişi vesaire sıkmamıştı. Önceki sezonlarda Hughie'i, Frenchie'yi, Starlight'ı gördükçe içimin geçerek diziyi kapatma isteği olmuyordu.

Neyse sadece negatif yorum yapmayalım. The Deep reis her zamanki gibi mvp olarak diziyi sırtında taşımaya devam ediyor. Sister Sage ve Firecracker'da baya iyi karakterler, onların olayını sevdim ama bu taraftan da A-Train ayar etmeye başladı. Kaç sezondur ha iyi olacak ha olmayacak diye diye uzattılar da durdular, sıktı bu muhabbette. Bence kendisini affettirip iyi tarafa geçmeyi hak eden bir karakter değil, pişmanlığı bana şovenist geliyor yada karakterinin öyle olması gerektiğini hissediyorum. Yani ileriki bir bölümde çıkarda Homelander'a karşı durup bizimkilerin tarafında resmi bir şekilde yer alırsa bana bu karaktere uygun gelmez. Alttan alttan yardım etmeye çalışan ama zor bir durumda kendisini ifşa etmesi gerekince yapmaması daha uygun A-Traine.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık