Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Acolyte (2024-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
Ön eleştirilerde övüldüğünü görmüştüm aslında. İlk bölümlerden gömülmesi tuhaf geldi. Acaba ileride mi toparlayacak?

"R2-D2 lezbiyen" diyen bir yapımcısı var, sence bu dizinin iyi olma ihtimali var mı?
Aahahha o neymiş be. Kaitlyn Kennedy yine kendi kafasındaki birini işe almış anlaşılan. Tony Gilroy, Dave Filoni, Jon Favreau üçlüsü Star Wars'ı şu kadından kurtarsalar keşke.

Neyse dizinin tamamlanmasını bekleyeceğim sanırım. Tamamlanınca genel durumuna göre bakarım belki.

Aahahha o neymiş be. Kaitlyn Kennedy yine kendi kafasındaki birini işe almış anlaşılan. Tony Gilroy, Dave Filoni, Jon Favreau üçlüsü Star Wars'ı şu kadından kurtarsalar keşke.

Neyse dizinin tamamlanmasını bekleyeceğim sanırım. Tamamlanınca genel durumuna göre bakarım belki.
Onların da pek uzak görüşlü olduğunu sanmıyorum.

verebileceği tüm zararı verdi zaten seriye, artık kurtarsalar ne olur.
Bu saatten sonra düzgün bir iş de çıkmaz bu seriden. Tek tük yapılan düzgün işleri de izlerken bu salaklıkları hatırlayıp keyif alamazsın. SW bitmiştir. Disney amacına ulaştı, Lucas bi tarafına kına yakabilir artık.

verebileceği tüm zararı verdi zaten seriye, artık kurtarsalar ne olur.
Bu saatten sonra düzgün bir iş de çıkmaz bu seriden. Tek tük yapılan düzgün işleri de izlerken bu salaklıkları hatırlayıp keyif alamazsın. SW bitmiştir. Disney amacına ulaştı, Lucas bi tarafına kına yakabilir artık.
Lucas da bir şey yapamıyor ki :d Adam pişman olduğunu çokça dile getiriyor. :oops:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık